Ґаджети

Тім Кук не проти того, щоб люди дивилися порно на iPhone

У недавньому інтерв’ю глава Apple повідомив, що не має нічого проти того, щоб люди дивилися еротичні фільми, на відміну від Стіва Джобса.

Кук відзначив, що його зовсім не турбує той факт, що власники iPhone або iPad використовують вбудований браузер для перегляду фільмів категорії 18+. І його думка на цей рахунок кардинально відрізняється від думки попереднього лідера корпорації.

Джобс ставився до порнографії різко негативно. Одного разу він написав одному з покупців, що в Apple вважають своїм моральним обов’язком захистити iPhone від подібних відео.

«Ті, хто хоче дивитися порно, можуть купити собі Android», – додав тоді Джобс.

Більш того, в одному з інтерв’ю Стіва звинуватили в тому, що він обмежує сторонніх розробників і блокує багато додатків, що публікуються в App Store. Глава Apple пояснив таку сувору модерацію:

«Так, ми робимо наші пристрої вільними від додатків, що збирають ваші персональні дані. Від додатків, які надмірно витрачають заряд акумулятора. І від порнографії»

Тоді журналіст відповів, що не бачить нічого поганого в порно. Джобс сказав, що його погляди змінилися б, якщо б у нього були діти.

«Тебе куди більше турбують подібні відео, коли у тебе є діти. Apple намагається робити те, що вважає правильним по відношенню до користувачів», – закінчив Стів.

Тім Кук, навпаки, ставиться до цього явища досить лояльно. Коли на каналі MSNBC зайшла мова про модерації додатків в App Store, глава корпорації сказав, що наявність строго контролю в магазині додатків не означає, що користувачі не можуть відкрити браузер на iPhone і зайти на відповідний сайт.

Натхнення: www.macdigger.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button