Авто

3 способи купити авто у Львові

Автопідбір у Львові користується попитом як у новачків, так і у досвідчених автомобілістів. Придбати якісний транспортний засіб, з кожним роком, стає все важче. Це зумовлено кількома факторами. Перший – постійне зростання вартості нової машини, і другий – не завжди можна знайти дійсно вартісну пропозицію під бюджет.

c6Rtz6NW4FdPnhOZC-g9_b1TKSF5H2xgfpG0fbPVkh1UwAgTifUt0EozsO1qIU9BYLSHoodGPv98ElCTMZepWGyiwKJtig6bSEGukAd5cbNv7nGaiSQcjwAKtyGrzWi1t8hl2rVVnsyT1eRUoLMZrnNadxtwjwu0Rq5Lq1QUTj4kJw9cZftZhr7wHn7TAuToIxY7Ffw1vQ

На ринку дуже багато шахраїв. І їхня кількість, як власне і ціни на машину, зростає. Своїх жертв вони знаходять за допомогою дошок аж надто “солодку” ціну на автомобіль. Після того, як довірливий покупець звернеться за таким оголошенням, продавець просить передоплату. Вимога передоплати аргументується тим, що нібито вже звернулися покупці. Підсумок – після отримання передоплати шахрай переховується.

Як не попастися шахраям – використовуйте підбір авто під ключ у Львові. Наша компанія JustACar здійснює автопідбір у Львові в найкоротші терміни. Працюємо з фізичними та юридичними особами. Надаємо комплексну допомогу в купівлі авто у Львові.

Як можна купити авто у Львові

Перший і найпростіший – купити транспортний засіб в автосалоні. Але є суттєва проблема – велика ціна автомобіля. І дозволити таку машину може собі далеко не кожен. Також в автосалоні нав’яжуть багато непотрібного додаткового обладнання + переплати за допоміжні послуги.

Другий – купівля на вторинному ринку

В автосалоні не завжди виходить знайти машину по низу ринку. І тоді майбутні автовласники вирішують скористатися вторинним ринком. Тут дуже багато підступів. Недобросовісні продавці завжди намагаються обдурити новачків, які не завжди розуміються на специфіці роботи з вторинним ринком.

Також продавці часто продають автомобілі без переоформлення, а це ризик тому, що без юридичного переоформлення у автомобіля можуть бути кілька власників. Через що ви втратите не тільки машину, а й власні гроші.

Третій – купівля з автопідбором в Україні

Наша компанія JustACar допомагає новачкам у купівлі автомобілів. Наше завдання, щоб ви були задоволені, а тому ми не змушуємо вас купувати транспортний засіб.

Як здійснюється автопідбір:

  • ви звертаєтеся до нас;
  • ми робимо попередню перевірку авторинку, щоб зрозуміти, чи зможемо підібрати вам авто за вашим бюджетом;
  • складаємо договір, і починаємо підбір;
  • детально вивчаємо всі актуальні пропозиції, і обираємо найбільш підходящий автомобіль;
  • наш менеджер дізнається детальну інформацію про транспортний засіб, вивчає документи на авто;
  • автомеханік JustACar виїжджає для попереднього огляду з фото- та відеозвітом.

Далі, відправляємо фотографії та відео техогляду вам. Якщо автомобіль сподобався, заганяємо його в бокс для комплексного технічного обслуговування. Телефонуйте нам – +38(067)515-27-57, і вже зараз ви отримаєте безкоштовне консультування.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button