Авто

Оновлення 2021 Tesla Model S і Model X: характеристики, комплектації і ціни (фото)

Майже через 9 років з моменту виходу на ринок Tesla Model S отримала перший серйозний рестайлінг, разом з яким з’явилася найшвидша модифікація Plaid. Поставки оновленого електроліфтбеку почнуться в березні цього року, тобто Plaid стане доступна набагато раніше, ніж очікувалося.

Зовнішні зміни торкнулися дизайну бамперів, колісних дисків і декоративних елементів. Оновлений екстер’єр дозволив знизити коефіцієнт лобового опору до 0,208, що зробило Model S найбільш аеродинамічним великосерійним автомобілем.

Інтер'єр Tesla Model S 2021

У салоні на зміну вертикальному центральному дисплею прийшов горизонтальний, 17-дюймовий. Звичне рульове колесо поступилося місцем U-образному. На кнопки і обертові перемикачі, які розміщені на ньому, перенесені функції підрульових важелів.

Кермо нової Tesla Model S

З’явилися USB-роз’єми Type-C і місце для бездротової зарядки смартфонів на центральній консолі. Для пасажирів заднього ряду зробили нове сидіння, що трохи збільшило вільний простір, і 8-дюймовий дисплей. Процесор розважальної системи з продуктивністю 10 терафлопс дозволяє запускати в автомобілі передові відеоігри.

Пасажирське місце Tesla Model S

Оновлена силова установка принесла Model S підвищені потужність і дальність ходу. Базова версія Long Range вартістю 79990 доларів США оснащується двома електродвигунами, розвиваючими сумарно 679 к. с. і розганяється електромобіль до 100 км / год за 3,2 секунди. Запас ходу зріс до 663 км.

Дисплей для пасажирів в електромобілі Тесла

Plaid, як і очікувалося, отримала силовий агрегат потужністю 1020 к. с., що складається з трьох електродвигунів. З ними Model S на досягнення 100 км / год досить 2,1 секунди, причому електромобіль може розганятися до 322 км / год. Пробіг без підзарядки – 628 км, ціна – 119 тисяч доларів.

Кліматична система Tesla Model S

Model S Plaid долає 402 метри за 9,23 секунди. Причому завдяки новим трансмісіям і тепловому насосу вона може виконувати поспіль в 5 разів більше заїздів на чверть милі, ніж попередні модифікації Model S.

Зарядка для смартфона в Tesla Model S

До кінця 2021 року має вийти версія Plaid + з інноваційним акумулятором, здатна долати на одній зарядці до 837 км. Модель вже можна замовити за ціною від 139 тисяч доларів.

Разом з Model S оновився електрокросовер Model X. Він трохи змінився зовні, отримав дизайн салону як у Model S і такі ж силові установки. Двомоторний Long Range вартістю від 89990 доларів розганяється до 100 км / год за 3,9 секунди і має у своєму розпорядженні дальністю ходу 580 км. Тримоторний Model X Plaid відрізняється часом розгону 2,6 секунди, пробігом без підзарядки 547 км і ціною 119 тисяч доларів.

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button