Авто

Автоцивілка від страхової компанії “Універсальна”

foto_cikavosti_06.07.2014“Якби знав, де впадеш, то й соломки підстелив би!”. Це відоме народне прислів”я ілюструє ту вічну життєву аксіому, що халепи все-таки трапляються, і передбачити їх не завжди можливо. Це добре знає кожна людина, а особливо людина за кермом. Але що відомо напевно – майже кожна неприємна пригода спричинить лишні витрати, часто значні, а іноді – і фінансову відповідальність перед іншими. І тут на допомогу у подоланні життєвих негараздів може прийти страховий поліс надійної і відповідальної страхової компанії.

Одним з потужних та авторитетних лідерів страхової допомоги в Україна є страхова компанія “Універсальна”. Ця фірма заснована в 1991 році, і з тих пір практично щороку займає чільні місця в рейтингах надійності та якості страхової допомоги. І не тільки в рейтингах, але й серед простих громадян. Адже “Універсальна” за час свого існування полегшила життя багатьом сотням тисяч українців, яким довелося долати життєві негаразди, пов’язані зі страховими випадками, в тому числі з ДТП. Крім того, обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів є ще й вимогою законодавства України. Варто також знати, що держава контролює не лише автовласника, а й страхові компанії, які надають цю послугу.

Для водіїв та автовласників страхова компанія “Універсальна” пропонує страхові послуги КАСКО, “Зелена карта”, а також послугу ОСЦПВ (ОСАГО), відому як “Автоцивілка”.

“Автоцивілка” – одна з найпоширеніших страхових послуг, яка є обов”язковою для кожного водія. Ціна Автоцивілки, яку надає страхова компанія “Універсальна”, залежить від того, хто замовляє послугу – юридична чи фізична особа. Також враховується тип та об”єм двигуна транспортного засобу, особливості реєстрації ТС, тривалість водійського стажу, термін дії страхового договору, використання чи ні в якості таксі, місце реєстрації та місто доставки.

На перший погляд, це може видаватися складним для розуміння, але це зовсім не так: вартість Автоцивілки можна легко та швидко вирахувати самостійно, скориставшись онлайн-калькулятором на сайті Страхової компанії “Універсальна”. Це означає, що умови для водіїв вираховуються індивідуально, в залежності від багатьох чинників. З іншої сторони – формування вартості Автоцивілки здійснюється прозоро та відкрито, у відповідності до державних стандартів і стандартів відповідального бізнесу.

Чітко дотримуючись стандартів, як того вимагає закон, Страхова компанія, прагнучи задовольнити бажання клієнтів, іде значно далі, пропонуючи послугу “Автоцивілка+”, тому що не завжди ліміт в 50 000 грн покриває збитки за ремонт чужого автомобіля. Саме тому “Універсальна” рекомендує водіям додати до обов”язкового полісу ОЦВ нову максимальну суму виплати від 10 000 до 100 000 грн. Поліс «Автоцивілка +» можна придбати як додаток до полісу ОСЦПВ, що легко збільшує ліміти виплат та впевненість водія. Це також “плюс”, бо спокій за кермом – запорука безпеки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button