Інтернет

4G комплекти для інтернету: особливості та переваги обладнання

У сучасних реаліях без інтернету неможливо обійтися жодного дня. Всесвітня павутина дозволяє отримувати інформацію у різних галузях, навчатися спілкуватися. У невеликих містах та селах не всі користувачі мають доступ до провідникового інтернету. В такому випадку в нагоді стане 4g комплект для інтернету. Для підключення обладнання не потрібно мати спеціальні знання чи навички.

Кому вигідно користуватися 4G комплектами для інтернету

Високошвидкісний інтернет не так давно був розкішшю для власників заміських будинків та жителів сільської місцевості. Постійно бути на зв’язку важливо для людей, які багато подорожують (перетинають кордон). Навіть маючи спеціальний пакет від мобільного оператора, не всюди є покриття.

Для посилення сигналу використовують антени. Проте потрібно самостійно вибрати та підключити обладнання. 4G-комплекти встановлюються швидко без сторонньої допомоги. Вони є універсальним обладнанням, в яке вже включено модем, антену, роутер та деталі для кріплення комплекту. 

Обладнання підходить для підключення швидкісного інтернету за безпровідниковими каналами 3G та 4G. За короткий період вдасться створити локальну сітку у квартирі чи будинку. Комплекти 4G використовують чимало компаній, які прагнуть забезпечити безперебійний вихід у мережу в офісі. 

Які переваги дає установка 4G-комплектів 

Комплекти 4G допоможуть вирішити цілий комплекс проблем, пов’язаний з відсутністю або низькою якістю інтернету. 

  • Висока швидкість інтернету.
  • Доступна вартість обладнання. 
  • Простий монтаж та демонтаж обладнання (можливість брати з собою у поїздки).
  • Проста настройка та експлуатація устаткування. 
  • Комплект підтримує багато стандартів GSM.

Компанія «Мобітек» пропонує великий асортимент обладнання, яке можна переглянути ось тут. Доставка замовлень здійснюється територією країни. Мобільні комплекти забезпечують роздачу інтернету на кілька пристроїв: смартфони, комп’ютери, планшети. Антена, яка входить в комплект 4G, підсилює слабкий сигнал стільникового оператора зв’язку. 

Відмінності комплектів 4G залежно від потреби користувача

Існують декілька типів комплектів 4G для підключення до інтернету. При виборі обладнання потрібно орієнтуватися на місце його встановлення. 

  • Дача. У більшості випадків люди перебувають на дачі протягом теплого періоду року. Зазвичай вони використовують інтернет для розваг: ігор, переглядів фільмів. Вартість такого обладнання не буде високою, оскільки немає вимог до його потужності.
  • Заміський будинок. Люди живуть у приватних будинках протягом всього року, тому комплекти повинні забезпечувати швидкісний та безперебійний інтернет. Популярністю користуються комплекти з роутерами LTE Cat.6/Cat.7, які швидко передають дані, підтримують агрегацію частот та ін. 
  • Офіс. Комплекти дозволяють отримати незалежність від кабельних систем. Устаткування буде корисним у магазинах, на складах, на виробництві тощо. 
  • Сільський будинок. Сьогодні у багатьох селах єдиною можливістю користуватися безпровідниковими каналами з’єднання з інтернетом. Щоб правильно підібрати систему, варто скористатися послугами консультантів. 

Де купити 4G комплекти для інтернету за вигідною ціною

Інтернет-магазин «Мобітек» спеціалізується на продажу устаткування для підключення до інтернету. У наявності модеми, роутери, системи зв’язку, підсилювачі, які підходять для різних потреб. Консультанти допомагають обрати підходяще обладнання. Пряма співпраця з виробниками дозволяє установлювати прийнятні ціни.

Замовлення, оформлені до 16.00, відправляються у цей же день. Доставка замовлень здійснюється компанією «Нова Пошта». 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button