Поради

5 кроків у виборі штор для готелю

Готельєри дбають про комфорт гостей, тому облаштовують номери за всіма нормами комфорту: зручне ліжко, телевізор з великою діагоналлю, місця для зберігання речей. Наповнення номеру залежить від кількості зірочок, що має заклад. Але є один елемент декору, обов’язковий для готельного номера незалежно від його престижності – це віконні штори.

Й у виборі текстилю для HORECA є певні нюанси. Про них нам розповіли представники салону пошиття штор Style-Decor, назвавши 5 кроків до вибору ідеального “вбрання для вікон” у готельному номері. 

Правильні заміри віконного отвору

Перша помилка, якої припускається адміністрація готелю – самостійне вимірювання або ж купівля текстилю “на око”. Адже тут щонайкраще спрацьовує прислів’я: “Тричі відміряй, а раз утни”. Через неправильний замір готові штори доведеться переробляти, вкорочувати.

Під час вимірювання важливо враховувати допуски, але для кожного фасону штор вони свої. Так, фіранки мають запас для складок, гардини – припуск по довжині та для оздоблення боків. Тож краще звернутися до професіоналів й оформити заявку на виклик дизайнера, наприклад, за посиланням: https://style-decor.kiev.ua/.

Вибір функції штор

Залежно від рівня проживання у готелі, штори мають відповідати певним вимогам. Так, у тризіркових готелях та хостелах штори використовують для захисту від поглядів з вулиці, яскравого сонячного світла. У номерах люкс мешканці очікують на більший комфорт: воліють побачити штори “блекаут” з затемнювальною підкладкою з якісної тканини та гарного дизайну або ж функціональні римські штори зі щільної тканини.

ВАЖЛИВО: через наявність механізму, який постійно використовується для відкриття/закриття римські штори у готелях швидше зношуються.

Вибір матеріалів, кольору та дизайну

Купуючи гардини у власну оселю, люди звертають увагу на склад, зовнішній вигляд, дизайн тканини. Для облаштування готельних номерів існують власні правила. 

Вимоги до тканини готельних портьєр:

  • вогнетривкість – щоб матеріал не спалахував миттєво, його слід обробити спеціальним просоченням, або шити штори з вогнетривкої віскози чи поліефірних тканин;
  • відповідність санітарно-гігієнічним нормам – штори у готелях будуть багато разів випрані, відпрасовані. Для полегшення догляду за гардинами, їх шиють із щільних тканин та обробляють брудовідштовхуючими засобами

Універсальне рішення для готельного номера – максимально прості штори нейтрального немаркого кольору.

Пошиття 

Якщо ви звернулися до салону, пошиття розпочинається після затвердження проєкту текстильного виробу замовником. Власне виготовлення триває в середньому 3-5 днів залежно від обсягу замовлення та наявності тканини у достатній кількості.

Монтаж та навішування готового декору

Адміністрації варто подбати про надійні кріплення карнизів, механізмів та жалюзі: вони мають бути міцними й витримувати щоденне навантаження, адже гості користуватимуться ними щодня й не завжди обережно. 

Зазвичай встановлення карнизів та навішування готових штор виконують власне студії пошиття, якщо ви замовляєте виготовлення віконного декору “під ключ”.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button