Ґаджети

Купівля б/в монітора: поради

Купівля техніки та електроніки вживаної – це розумний крок для тих, хто бажає придбати якісний товар за невисоку вартість. Монітор для комп’ютера не є винятком. Якщо електроніка не має недоліків, наприклад, виробничого браку, то така покупка буде радувати власника тривалий час. Купити перевірений б/в монітор для ПК можна тут https://angar.kh.ua/monitory з доставкою. Фахівці цього магазину допомагають з вибором і дають гарантію на техніку.

Купівля б/в монітора

Звичайно, на стару техніку ціна завжди нижче, ніж в магазинах електроніки. Але при покупці вартість монітора не повинна бути основним критерієм. Недобросовісні продавці іноді користуються довірливістю і продають електроніку не першої свіжості. Тому покупця б/в техніки завжди повинні насторожувати відсутність:

* гарантії на монітор;
* можливості перевірити працездатність.

В такому випадку покупкою краще знехтувати. Інтернет-магазин вживаної комп’ютерної техніки пропонує кращі умови співпраці і якісну електроніку, що пройшла перевірку. Гарантія на монітори – краще підтвердження того, що покупець зробив правильний вибір.

Багато користувачів вибирають монітор виходячи з базового набору функцій, до яких вони звикли. Хоча в інтернет-магазині в продажу представлені недорогі моделі з більш широким функціоналом.

Наприклад, для геймерів відмінно підійде монітор з широкоформатним дозволом. Якість картинки забезпечить HDMI і DisplayPort. За таким монітором приємно не тільки грати, а також вчитися і працювати.

Дизайнерам, розробникам контенту буде потрібно техніка з великою кількістю налаштувань. При виборі монітора тільки для роботи з текстами наявність таких опцій не головне. Підійде мінімальний набір.

Ціна електроніки складається з її можливостей.

Поради як грамотно вибрати техніку

Якісні монітори випускають компанії, відомі у всьому світі – Samsung, HP, Philips, LG і деякі інші бренди. Серед усього різноманіття техніки підібрати підходящу модель допоможуть наступні критерії:

* Діагональ – мінімальний розмір становить 17 дюймів. Для ігор, навчання, роботи користувачі найчастіше вибирають моделі від 21 до 27 дюймів.
* Розрішення – все, що нижче 19200х1080 відразу відмітаємо. При цьому потрібно розуміти, що дозвіл 4К або QHD вимагає потужного системного блоку. Якщо такого немає в наявності, то платити за ці опції немає сенсу.
* Сучасні екрани мають співвідношення сторін 16: 9. Під них адаптовано більшість програм, контенту.
* Підсвічування LED-лампами вбудована в більшість сучасних моделей. Середній показник яскравості становить 300 кд/кв м.
* Контрастність – це співвідношення чорного і білого кольорів в статичному положенні. Ідеально, щоб у монітора воно було 1:1000.
* Щоб відео не тягнулося і не зависало на екрані, середня швидкість відгуку повинна бути в діапазон 1-5 мілісекунд.
* Добре передають кольори, відтінки, мають великий кут огляду монітори з матрицею IPS, VA. Істотно гірше це роблять пристрої з матрицею TN.
* Якщо планується, що робота за монітором буде здійснюватися в умовах затемненості, то вибирайте глянсове покриття екрану. Для всіх інших випадків оптимальний матовий екран.
* Частота зміни картинки впливає на якість відтворення відео, ігор. У звичайних моделях показник частоти дорівнює 60 ГЦ, але чим вище ця цифра, тим приємніше перегляд контенту.
* Сучасний монітор оснащується роз’ємами HDMI, DVI. Вони затребувані досить часто серед користувачів. Дорогі моделі мають DisplayPort.

На нашому сайті можна дешево придбати монітор з гарантією. Будь-який користувач підбере з каталогу оптимальну модель під свої завдання.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button