Здоров'я

5 найбрудніших місць у готельному номері

Заселяясь в готельний номер, ми розраховуємо на чистоту і затишок. Білосніжні простирадла і м’які подушки відволікають від думки, що до нас в цьому місці побувало безліч людей, а персонал, можливо, не зміг знищити весь бруд і мікроби. Дізнайтеся про потенційно небезпечні місця в готелі, які краще обходити стороною.

04-01-16-foto-600x439-1

Зізнайтеся, першим ділом ви перевіряєте чистоту ванної, душової кабіни, раковини і унітазу. Чисто? Відмінно, значить, номером можна сміливо приписати ще одну зірку! Однак санвузол в будь-яких трішки пристойних готелях обробляється особливо ретельно, адже він завжди перебуває на виду. Реальна небезпека криється зовсім в інших місцях.

1. Вимикач

Перше, до чого тягнеться рука, коли ми заходимо в темне приміщення – вимикач. Будемо чесними: перш ніж до нього доторкнутися, ми не дезінфікуємо руки. У результаті саме на вимикачі накопичується найбільша кількість бруду і мікробів. А оскільки стіни номерів у більшості готелів обробляють всього 2 рази на рік, залишається тільки гадати, скільки брудних рук торкалася до комутаційного апарату до вас.

2. Ваги

Немає нічого небезпечного в тому, щоб скористатися вагами у вашому готельному номері. Але ступати на них краще в тапочках або шкарпетках, тому що до вас перевірити свою вагу могла людина з грибком стопи і нігтів.

 

3. Фен

Люди рідко чистять і дезінфікують дрібну побутову техніку, і покоївки в готелях – не виняток. Наявність фену в ванній – плюс для вашого номера, але перед використанням рекомендуємо протерти його вологою спиртовою серветкою.

Читайте також: 

4. Склянка для зубних щіток

Склянки та підставки для зубних щіток відносяться до засобів особистої гігієни, і лікарі рекомендують возити їх з собою, уникаючи предметів загального користування. Ігноруючи таке очевидне правило, ми ризикуємо підхопити стоматит чи іншу інфекцію, що передається побутовим шляхом.

5. Пульт від телевізора

Як би вам ні хотілося подивитися телевізор перед сном, не варто тягнути пульт за собою у постіль. Навіть якщо його мимохідь протерли вологою ганчіркою, більша кількість бруду накопичується між кнопками. Враховуйте, що деякі постояльці люблять їсти під час перегляду ТВ, а жирні руки і дрібні крихти створюють для мікробів ідеальне середовище для розмноження. Кому потрібна кишкова інфекція у відпустці?

 

Ми ні в якому разі не намагаємося викликати у вас нав’язливий страх забруднення: сама наявність бактерій в приміщенні ще не робить його небезпечним для здоров’я. Проте дотримуватися правил гігієни в готельному номері все ж варто особливо ретельно, а вологі серветки і дезинфікуючий гель повинні стати вашими вірними супутниками.

Натхнення: www.likar.info


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button