Фото

5 неймовірних природних явищ (фото)

Наша планета здатна дивувати приголомшливими місцями. І навіть у ХХІ столітті, коли сучасна наука здатна пояснити дуже багато, Земля не перестає вражати своєю красою і неймовірними феноменами. Представляємо вашій увазі топ 5 унікальних природних явищ. Звичайно, це не повний перелік найкрасивіших і загадкових місць на нашій планеті.


Велика блакитна діра. Белізький бар’єрний риф
Сформована в результаті ерозії, коли морське дно було набагато нижчим, ця “дірка” у морському дні є улюбленим місцем для дайверів. Кругла карстова воронка діаметром 305 метрів обривається на глибину 120 метрів.

Вічний шторм. Венесуела


Цей шторм також відомий як “Блискавки Кататумбо”. Завдяки унікальним погодних умовам в гирлі річки Кататумбо тут 160 ночей у році з неба б’ють безперервні блискавки (до 28 в хвилину).

Підводний водоспад. Маврикій


На Маврикії можна побачити унікальне явище — водоспад, який обрушується вниз… під водою. Насправді це ілюзія, що створюється піском.

Кривавий льодовик. Антарктида


Дослідники, які вперше побачили це місце в Антарктиді, охрестили його “кров’ю, яка тече з льоду” або “рідкою веселкою”. Утворюється подібне явище завдяки відтоку оксиду заліза, який утворив іржу в солоній воді.

Синя лава. Індонезія


Подібне світіння відбувається від згоряння сірчистих газів, які вириваються через тріщини вулкана при високих температурах. Створюється враження, що лава сяє блакитним і синім кольорами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button