Фото

Екологічний будиночок площею всього 13 кв. метрів (фото+відео)

«Зручно – не означає багато», – цим виразом керується талановитий дизайнер, проектуючи невеликі, але екологічно чисті будинки. Однією з останніх її робіт стала дерев’яна конструкція площею всього лише 13 кв. метрів. Незважаючи на такий крихітний розмір, в будинку є все необхідне для щоденного проживання.

10-02-15-foto-600x396-4

Крихітний будинок архітектора Vina Lustado

Американський архітектор Vina Lustado має більш ніж 20-річний стаж в галузі проектування. В основному її об’єктами були великі промислові будівлі, інтер’єри для корпоративних офісів. Через деякий час дизайнер зрозуміла, що їй хочеться створити щось менш масштабне, тому жінка зосередилася на проектуванні екологічного та доступного житла. Як зазначає сама Vina, головні принципи, яких вона дотримується у своїй роботі – це простота і функціональність.

[ads2] Vina Lustado є власником фірми «Sol Haus Design», що спеціалізується на створенні екологічно чистого та доступного житла. Мабуть, одним з найбільш яскравих реалізованих проектів став її власний будинок. Він являє собою конструкцію площею всього лише 13 квадратних метрів.

10-02-15-foto-600x399-3

Невеликий, але функціональний будинок.

10-02-15-foto-600x399-2

10-02-15-foto-600x400-1

Ліжко розташоване нагорі.

Для будівництва будинку була обрана екологічно чиста деревина світлих відтінків, яка візуально розширює простір. Враховуючи розміри структури, всередині встановлені меблі, які можуть виконувати відразу кілька функцій: під невеликим канапе знаходяться вбудовані шафи, а тумбочку при бажанні можна зробити компактним журнальним столиком. (У цьому можна переконатися, подивившись відео нижче).

Читайте також: Маленька квартира може бути затишною: стильне і креативне рішення для крихітної студії

Цей будинок відмінно поміщається на причепі і може бути доставлений в будь-яке місце.

10-02-15-foto-600x400-5

Натхнення: novate.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button