Головна / Поради / 5 ознак хорошого демісезонного взуття. Класичне чоловіче взуття

5 ознак хорошого демісезонного взуття. Класичне чоловіче взуття

Види класичного чоловічого взуття

Якщо ви хочете зрозуміти який саме вид класичного взуття перед вами, перш за все, уважно вивчіть шнурівку. Насправді модні ортодокси кажуть, що якщо у шкіряного взуття немає шнурівки, то класичним воно вважатися ніяк не може.

  • Оксфорди

Оксфорди — найсуворіший вид чоловічого взуття, вони будуть доречно виглядати навіть з фраком. Відмінною особливістю оксфордів є союзка, що нашита поверх берец. Тобто дві частини туфлів, які стягуються шнурком, вшиті в саме взуття – це так звана «закрита шнурівка».

1-10-02-2017-600-346

  • Дербі

Людина недосвідчена не відразу зрозуміє, чому саме дербі відрізняються від оксфордів, але вся справа в шнурівці. Дербі – це як раз туфлі з відкритою шнурівкою. Таке взуття є більш звичним для вітчизняного чоловіка. Частини з’єднуються шнурком (якщо розв’язати останні) вільно розходяться в сторони, в той час як якщо провести подібні маніпуляції з оксфордами нічого не зміниться, адже бокові сторони надійно вшиті в сам черевик.

2-10-02-2017-600-346

  • Монки

Монки – умовно класичне чоловіче взуття, тому що не має шнурівок. Дізнатися цей тип взуття дуже просто – вона завжди має 1 — 2 пряжки.

3-10-02-2017-600-346

  • Лоуфери

Якщо ця взуття виконане зі шкіри, то так само відноситься до розряду умовно класичного взуття. Потрібно відзначити, що до класики їх стали зараховувати відносно недавно, після того як подібний силует став надзвичайно модним. Класичні моделі цього взуття мають легко пізнавані пензлики.

4-10-02-2017-600-347

Як вибрати якісне демісезонне чоловіче взуття

Отже, ви визначилися з типом класичного взуття, яке вам необхідне і готові відправитися за покупками. Якщо ви хочете, щоб взуття прослужило хоча б сезон, то на ринок йти не варто. Часом покупка в магазині виявляється вигідніше, оскільки шансів купити там взуття більш низької якості набагато менше і ви завжди можете обміняти взуття або здати його протягом двох тижнів на законних підставах. Якщо вас цікавить мужская обувь на весну, то вирушайте у фірмові магазини. Лідерами за якістю, зручністю колодки і високому стилю, як і раніше, залишаються англійці і італійці.

На що ж звернути увагу при виборі чоловічого класичного взуття для осені:

  • Якість шкіри

Якщо ми говоримо про класичне чоловіче взуття, то, насамперед, маємо на увазі моделі, пошиті з натуральної шкіри. Штучна шкіра набагато дешевша, але вона не пропускає повітря, на ній швидко утворюються заломи, так і служить вона часто не більше одного сезону. А так як ми говоримо про класичний стиль, фінансові вливання в дійсно якісні шкіряні варіанти буде справою вигідною.

Особливу увагу зверніть на задники, саме тут виробник зазвичай дає зрозуміти якої товщини шкіра була використана при пошитті, використовуючи накладну деталь з необробленими краями. Шкіра повинна бути по всій довжині черевика однорідною за структурою і кольором (за винятком моделей, де застосована техніка штучного старіння шкіри).

Якщо не брати екзотику, то переважна більшість взуття шиється з телячої, свинячий та козячої шкіри. Відрізнити по товщині ці види шкіри один від одного досить просто, особливо якщо виробник залишає необроблені кінці. Найбільш надійною є товста, але м’яка і еластична теляча шкіра, товщина якої варіюється від 1,8 мм до 2,2 мм

Найпоширенішим матеріалом для чоловічого взуття є свиняча шкіра, вона має меншу товщину і до її недоліків можна віднести схильність до вбирання вологи. Тобто таке взуття прийде в повну непридатність досить швидко, якщо ви будете носити його в дощову погоду. В хорошій класики вона зустрічається рідко, лише в окремих деталях. Справді якісною таке взуття можна буде назвати з великою натяжкою.

Найтонша – козяча шкіра має товщину в діапазоні від 0,8 мм до 1,5 мм, на вигляд вона надзвичайно приваблива, не має недоліків двох перерахованих вище видів. Проте вона дуже міцна, тому якщо ви вирішили придбати взуття, що називається «на роки» варто звернути увагу на моделі, в яких козяча шкіра використовується тільки в деталях.

Для того, що перевірити еластичність шкіри злегка натисніть на неї, якщо вона повертається в колишню форму, то ця взуття заслуговує вашої уваги.

  • Стібки

Уважно огляньте задні шви, довжина стібків тут повинна бути 2-3 мм, інакше шкіра буде перетягуватися і рватися. Огляньте взуття, рядки повинні бути рівними і плоскими, стирчати нитки не повинні.

  • Підошва

Якісна підошва забезпечить вам максимальний комфорт, якщо товщина її буде не менше 1 см. Вона повинна бути рівною і щільно прилягати до шкіряної частини, клею, в жодному випадку не має бути видно. Деякі бренди в своїх моделях використовують шкіряну підошву. Навіть за умови того, що ви будете пересуватися виключно по сухій поверхні, вони прослужать вам не більше місяця. Краще вибрати, щось міцне, еластичне зі штучного матеріалу.

  • Каблук

Все класичне взуття має невеликий каблук. Поставте обидва черевики разом на рівну поверхню і переконайтеся в тому, що вони рівні й однакові (такий дефект в чоловічого взуття зустрічається рідко, але теж буває).

  • Фурнітура

Перевірте якість гачків і клепок. Вони повинні бути міцно пришиті до черевиків, без гострих кутів, щоб не порвати шнурки або шкіру при носінні.

 
comments powered by HyperComments