Авто

5 причин, чому електромобілі непопулярні

З кожним роком число автовиробників, які випускають електромобілі, збільшується, а продажі подібних транспортних засобів ростуть не тими темпами, як хотілося б їх творцям. В чому причина?

Британський виробник мастильних матеріалів Castrol опублікував дослідження Accelerating The EVolution, в якому визначив 5 основних причин, які заважають електромобілів стати популярними. Рейтинг був складений на основі опитування майже 10 тисяч автовласників, представників 750 транспортних компаній і 30 експертів з автомобільної галузі.

Lucid Motors

Висока вартість електромобілів

Поки електромобілі коштують дорожче машин з двигунами внутрішнього згоряння, аудиторія не готова їх купувати. 63% респондентів заявили, що поточна вартість електромобілів занадто висока для них, щоб розглядати їх для купівлі. Оптимальною ціною електромобіля опитані назвали $ 36 тисяч.

5 причин, чому електромобілі непопулярні
Audi

Час зарядки

Під час поїздки на автомобілі з бензиновим або дизельним двигуном планова зупинка на відпочинок у водіїв в середньому триває 21 хвилину. На заправку транспорту з ДВЗ йде близько 10 хвилин. Зарядка електромобіля в середньому триває 31 хвилину за умови, що машина підключена до станції експрес-зарядки. Далеко не всі готові чекати так довго, щоб продовжити поїздку.

5 причин, чому електромобілі непопулярні
FIAT

Запас ходу

Нині автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння в середньому пропонують запас ходу без дозаправки від 500 до 1000 кілометрів, а електромобілі похвалитися такою автономністю неспроможні. На думку опитаних, масовими електромобілі зможуть стати тільки тоді, коли їх середній запас ходу без необхідності підключатися до розетки складе не менше 469 кілометрів.

5 причин, чому електромобілі непопулярні
Nissan

Відсутність інфраструктури

70% учасників опитування хочуть бачити зарядні станції поблизу від свого будинку, 67% – близько свого робочого місця, а 62% важливіше, щоб енергія в цих зарядних станціях була з поновлюваних джерел. В цілому всі респонденти відзначають недостатньо розвинену інфраструктуру для повсюдного поширення електромобілів.

5 причин, чому електромобілі непопулярні
Porsche

Обмежений модельний ряд

В цілому власники автомобілів готові звернути увагу на електромобілі, але за умови, що електрична версія з’явиться у потрібній їм моделі. Пересісти на електромобіль готові 54% приватних автовласників і 53% відповідальних за корпоративні автопарки, якщо їм не доведеться заради цього відмовлятися від звичної моделі транспортного засобу.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button