Земля

6 звуків нез’ясовного походження (відео)

Ці звуки були зафіксовані Національним управлінням океанічних і атмосферних явищ (NOAA) США і умовно розділені вченими на 2 групи

До першої групи належать…

  • Upsweep

Невідомий звук був записаний в екваторіальних водах в 1991 році Лабораторією вивчення морського середовища в Тихоокеанському регіоні за допомогою звукозаписувальної системи SOSUS. Звук відрізняється від тих, які можуть видавати морські течії, і природа його походження невідома. Звук з’являється навесні та восени. Джерело розташоване приблизно на 54°S 140°W. З кожним роком звук все слабшає.

  • Whistle

Звук був записаний 7 липня 1997 року автономним гідрофоном. Джерело походження визначити не вдалося.

А ось приклади з другої групи…

  • Bloop

Вкрай потужний звук ультранизької частоти, зафіксований Національним управлінням океанічних і атмосферних явищ у 1997 році в екваторіальній частині Тихого океану. Імовірно він з’явився в результаті струсу крижаних полів при зіткненні і стисненні, танення льоду в морі і відламування брил від льодовиків.

  • Julia

Звук, записаний 1 березня 1999 року. Джерелом його, швидше за все, став айсберг, що сів на мілину неподалік від Антарктиди між протокою Брансфілда і мисом Адер. Звук було чути по всій екваторіальній частині Тихого океану.

  • Slow Down

Джерелом звуку, зафіксованого 19 травня 1997 року, теж вважають айсберг, який сів на мілину, або рух льоду в Антарктиді. Звук тривав близько 7 хвилин.

  • Train

Звук був зафіксований 5 березня 1997 року, і його винуватцем вважається айсберг десь у морі Росса.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button