Фото

7 найбільших військово-морських бойових кораблів зі всього світу

Найбільші військові кораблі.

Флот – гордість будь-якої країни і гарантія її безпеки. У нашому огляді зібрані 7 найбільших і найпотужніших військових кораблів, які стоять сьогодні на озброєнні у різних країнах світу.

1. Французький авіаносець Шарль де Голль

Авіаносець Шарль де Голль, Франція.

Шарль де Голль – це один з найбільших у світі французьких авіаносців, який на даний момент існує в єдиному екземплярі. Габарити даного судна складають приблизно 262 метри в довжину. Корабель був сконструйований ще в 1989 році, і перший раз торкнувся води в кінці 1994-го.

2. Десантний корабель Сполучених Штатів Америки – Уосп

Десантний корабель Сполучених Штатів Америки Уосп.

Уосп – це вид універсальних десантних кораблів військово-морського флоту Сполучених Штатів Америки, які призначені спеціально для висадки морської піхоти. Варто також відзначити, що даний тип суден, є одним з найбільших різновидів у всьому світі.

3. Індійський авіаносний крейсер – Вікрамадітья (Кречет)

Індійський авіаносний крейсер Вікрамадітья (Кречет).
 Авіаносний крейсер проекту Кречет – на даний момент є основною частиною індійського флоту. Ця модель була сконструйована ще в 1987 році. Через 17 років судно було продано Індії за 2.35 мільярда доларів США. Після покупки есмінець був перейменований і отримав назву Вікрамадітья.

4. Російський крейсер – Орлан

Російський крейсер Орлан

Орлан – це російський атомний бойовий крейсер, який був сконструйований в 1970 році. Габарити цього корабля становлять 252 метри в довжину. На борту судна знаходяться протикорабельні ракети земля-повітря і безліч видів протичовнового озброєння. Всього було створено чотири подібних примірника, вартість кожного з яких сягає двох мільярдів доларів США.

5. Міноносець-вертольотоносець – Ідзумо

Міноносець-вертольотоносець Ідзумо, Японія.

Ідзумо – це один з найсучасніших у всьому світі японський вертольотоносець, який є єдиним екземпляром, що стоять на озброєнні країни. Вартість такого суду становить 1.2 мільярда доларів США. Також варто відзначити, що цей есмінець найновіша модель, що входить до складу японського флоту. Габарити цього корабля досягають 247.8 метрів в довжину.

6. Авіаносець – Клемансо

Авіаносець Клемансо, Бразилія.

Клемансо – це один з найбільших французьких авіаносців, який отримав свою назву на честь прем’єр-міністра Жоржа Клемансо. Габарити даного суду становлять 265 метрів в довжину. Корабель був сконструйований в далекому 1955 році, а вперше був спущений на воду в кінці 1957-го.

7. Десантний корабель Сполучених Штатів Америки

Десантний корабель типу Америка.

Універсальний десантний корабель типу «Америка», що стоїть на озброєнні військово-морських сил Сполучених Штатів Америки. Габарити даного суду складають приблизно 257 метрів.

Натхнення: www.novate.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button