Фото

7 найкращих моделей багатоцільових безпілотних літальних апаратів у світі

Найкращі багатофункціональні моделі безпілотних літальних апаратів.
Ера квадрокопетрів вже настала і зараз будь-який бажаючий може придбати собі багатофункціональний безпілотний літальний апарат, який можна використовувати як в побутових, так і в професійних цілях. На сьогоднішній день світовий ринок наповнений найрізноманітнішими моделями дронів, і в цьому огляді можна побачити 7 найкращих з них.

1. Функціональний дрон — DJI PHANTOM 2 VISION

Функціональний дрон під назвою — DJI PHANTOM 2 VISION.
DJI PHANTOM 2 VISION – це один з найпопулярніших багатоцільових квадрокопетрів, представлених на ринку на сьогоднішній день. У комплекті з дроном поставляється високоякісна 14-мегапіксельна камера з можливістю запису відео з роздільною здатністю до 1080р. Також варто відзначити, що в девайсі встановлений модуль бездротової передачі даних Wi-Fi, що дозволяє синхронізувати з будь-якими пристроями, що працюють під управлінням ОС IOS і Android. Ємність наявного акумулятора становить 5200 маг, цього цілком достатньо для 25 хвилин безперервної експлуатації. Вартість DJI PHANTOM 2 VISION досягає приблизно 1000 доларів США.

2. Багатоцільовий дрон — DJI SPREADING WINGS S1000

Багатоцільовий дрон під назвою — DJI SPREADING WINGS S1000.
DJI SPREADING WINGS S1000 – це багатоцільовий професійний безпілотний літальний апарат, який відмінно підходить для проведення досліджень місцевості або спостереження за особливо охоронюваними об’єктами. Головною особливістю даної моделі, є легший корпус, завдяки чому квадрокоптер здатний брати на борт важкі високопродуктивні відеокамери. Також варто відзначити, що цей дрон дуже легкий у використанні. Вартість такого пристрою досягає приблизно 3950 доларів США.

3. Компактний дрон — HUBSAN X4 H107C

Компактний дрон під назвою — HUBSAN X4 H107C.
HUBSAN X4 H107C – це мабуть найбільш компактний і непомітний квадракоптер, який відмінно підходить для шпигунства. Головними перевагами даної моделі є: легкість в управлінні і хороша маневреність при польотах. Вартість HUBSAN X4 H107C досягає приблизно 50 доларів США. Варто зазначити, що на даний момент це єдиний існуючий безпілотний літальний апарат, представлений на ринку за таку символічну ціну.

4. Багатофункціональний дрон — Skybotix CoaX Autonomous UAV

Багатофункціональний дрон під назвою — Skybotix CoaX Autonomous UAV.
Skybotix CoaX Autonomous UAV – компактний автоматизований розумний квадрокоптер, який здатний здійснювати розвідувальні операції або займатися складними дослідженнями місцевості. Дана модель оснащена двома високопродуктивними камерами і вбудованим модулем Wi-Fi. Головною особливістю цього апарата є можливість безшумного польоту. Вартість Skybotix CoaX Autonomous UAV досягає приблизно 5000 доларів США.

5. Незвичайний дрон — PARROT AR.DRONE 2.0 POWER EDITION

Незвичайний дрон під назвою — PARROT AR.DRONE 2.0 POWER EDITION.
Parrot Ar.Drone 2.0 Power Edition – це один з найкращих функціональних квадрокоптерів по співвідношенню ціна-якість, який відмінно підійде, як для побутової експлуатації, так і для професійних цілей. Дана модель оснащена акумулятором ємністю 1500 маг, завдяки чому девайс здатний функціонувати протягом 20 хвилин в безперервному режимі. Також варто відзначити, що на корпусі ґаджета встановлена високоякісна камера з можливістю запису відео з роздільною здатністю 720 пікселів. Для синхронізації з будь-якими мобільними пристроями дрон оснащений модулем Wi-Fi. Вартість Parrot Ar.Drone 2.0 Power Edition становить приблизно 370 доларів США.

6. Розумний дрон — 3D ROBOTICS IRIS

Розумний дрон під назвою — 3D ROBOTICS IRIS.
3D ROBOTICS IRIS – це функціональний безпілотний літальний апарат, який оснащений корисною опцією автопілота. При безперервній експлуатації, одного повного заряду акумулятора вистачить приблизно на 15 хвилин польоту. Головною особливістю цієї моделі, є можливість автоматичного патрулювання на заданій місцевості. Варто також відзначити, що творці наділили дрона досить непоганим стильним дизайном. Вартість 3D ROBOTICS IRIS досягає близько 750 доларів США.

7. Підводний дрон — ZIPHIUS

Підводний дрон під назвою — ZIPHIUS.
ZIPHIUS – це багатоцільовий підводний дрон, який призначений спеціально для морських та океанічних досліджень. Варто також відзначити, що у даної моделі встановлена високопродуктивна камера, що дозволяє записувати відео з роздільною здатністю 720 пікселів. Вартість ZIPHIUS досягає приблизно 200 доларів США.

Натхнення: www.novate.ru

Кнопка «Наверх»