Різні цікавинки

7 причин, чому я повинен вчити іноземну мову

Вивчення іноземної мови вимагає часу і відданості справі. Наведені нижче причини, допоможуть вам зробити рішучий крок у цьому напрямку. Деякі з причин носять практичний характер, деякі бажаний, а деякі інтелектуальний, але незалежно від причин, маючи чітке уявлення про те, чому ви вивчаєте мову рано чи пізно ви досягнете своєї мети.

Вислів
Якщо ви знаєте тільки одну мову, то живете тільки один раз. (Чеське прислів’я)

1. Вивчення мови для еміграції

При еміграції в іншу країну, володіння мовою допоможе вам не тільки в повсякденному спілкуванні, але й швидше пройти інтеграцію в місцеве суспільство. Навіть якщо багато хто з місцевих жителів, як і ви, можливо володіють англійською (наприклад, у Німеччині, Австрії або Швейцарії), все одно ви повинні вивчити їхню мову. Це покаже ваш інтерес і прагнення до нової країни та інтеграції в неї.

25-08-15-foto-600x401-1

2. Сім’я та друзі

Якщо у ваших родичів родичі або друзі говорять іншою мовою, володіння їхньою мовою допоможе вам глибше зрозуміти їх культуру, традиції, спосіб мислення і менталітет.

3. Вивчення іноземної мови для роботи

Якщо ваша робота пов’язана з регулярними контактами з носіями іноземної мови, то володіння мовою допоможе вам краще спілкуватися з ними і знаходити спільну мову. Це поліпшить ваші продажі, спростить ведення переговорів та укладення контрактів. Знання іноземних мов, може підвищити ваші шанси знайти нову роботу, отримати просування по службі, переведення на роботу за кордон, або поїздки в закордонні відрядження.

Багато бізнесменів вивчили іноземну мову, як мінімум англійську мову, що вивело їх на новий рівень, оскільки вони вважають, що більшість людей, з якими вони контактують за кордоном, говорять по-англійськи, і якщо вони не говорять англійською, це ставить їх у невигідне становище.

Наприклад, в ході зарубіжних зустрічей, люди з іншого боку можуть обговорювати речі між собою, без знання мови і її аспектів і використання тільки перекладача втрачається динаміка спілкування і сповільнюється сам процес. У кожному разі після ділової частини, володіючи іноземною мовою, ви будите відчувати себе більш комфортно при спілкуванні з діловими партнерами в неформальній обстановці. Окрім того, навіть знаючи російську мову, ви не можете бути впевнені, що оволоділи всіма аспектами і тонкощами, ось http://verovenko.ru/, які методи використовує знаний професор Веровенко.

4. Вивчення мови для подорожей

Багато хто думає, що де б вони не були, вони знайдуть спосіб, як порозумітися з місцевими, розраховуючи на свої слабкі пізнання в мові з часів школи чи гіда або такого ж туриста, який володіє мовою трошки краще, ніж вони. Це цілком можливо поки ви обмежуєте себе популярними туристичними напрямками, курортами і готелями, де зазвичай можна знайти того, хто вас зрозуміє.

Однак знання мови вам буде необхідно, якщо ви хочете розширити географію поїздок, краще познайомитися з новими країнами і місцевими жителями, подорожуючи на машині розуміти дорожні знаки і покажчики, у будь-якому випадку порозмовляти з поліцією або запитати місцевого жителя про направлення, купити квитки, розуміти меню в кафе і ресторанах і т.д.

Якщо ви володієте іноземною мовою досконало, ви зможете вільно розмовляти і знайомитися з новими людьми, які не тільки внесуть якісні зміни в ваш відпочинок, а й знайомство з якими може продовжитися багато років після відпустки.

Вислів
Межі моєї мови, межі мого світу. (Людвіг Вітгенштейн)

5. Іноземна для навчання за кордоном

Якщо ви плануєте вчитися в закордонному університеті, коледжі або в школі, вам необхідно добре знання мови викладання. Ваш навчальний заклад, ймовірно, запропонує підготовчі курси, щоб ви змогли поліпшити свої мовні навички, і буде вас підтримувати протягом усього курсу. Тим не менш, вам все одно будуть необхідні мінімальні, початкові знання мови.

6. «Секретне» спілкування

Якщо ви і деякі з ваших родичів, друзів або колег, володіють іноземною мовою, яку мало хто розуміє, ви можете публічно і вільно говорити, не побоюючись підслуховування, та / або зберегти в таємниці ваше інтимне листування.

7. Культура

Володіння іноземною мовою допоможе краще зрозуміти цікаву для вас зарубіжну літературу, поезію, фільми, телевізійні програми, музику або будь-який інший аспект культури народів, які говорять на цій мові.

Кнопка «Наверх»