Фото

Комплекс з вертикальними грядками: городянам буде чим зайнятися після виходу на пенсію

Архітектурна компанія Spark Architects представила проект величезного житлового комплексу з вертикальними садами і грядками в Сінгапурі, призначеного для перебування там людей старшого покоління. У зв’язку з тим, що в регіоні спостерігається стрімке зростання збільшення пенсіонерів, фахівці вважають, що перебування в комплексі благотворно позначиться на їхньому здоров’ї, а також на економіці країни в цілому.

16-12-14-foto-600x399-7

Проект архітектурної фірми Spark

У Сінгапурі стрімкими темпами збільшується відсоток людей пенсійного віку. До 2030 року кожен п’ятий населення країни буде старше 65 років. Така ситуація створить додаткове навантаження на інфраструктуру регіону з обмеженими ресурсами.
Враховуючи цей фактор, фахівці компанії Spark, відомі своїми далекоглядними розробками, представили проект житлового комплексу з вертикальними садами і грядками «Home Farm», призначеного для знаходження там людей похилого віку.

16-12-14-foto-600x450-6

Проект житлового комплексу для пенсіонерів у Сінгапурі

Після виходу на пенсію багато городян зможуть влаштуватися в комплексі. Крім житла, там будуть розташовані всі локації, необхідні для зручного перебування в «Home Farm».

16-12-14-foto-600x269-4

Вертикальна ферма

За проектом вся територія комплексу покриється вертикальними і горизонтальними зеленими насадженнями. Для бажаючих попрацювати спеціально будуть створені робочі місця, де літні люди під керівництвом професійних співробітників зможуть кілька годин на день займатися обробленням «ферми»: озелененням, прибиранням овочів, їх сортуванням і так далі.
Фахівці вважають, що крім додаткової фінансової підтримки, пенсіонери зможуть відчути свою значимість, бути частиною суспільства, вести активний спосіб життя.

16-12-14-foto-600x356-3

«Home Farm». Концепт

«Home Farm» буде побудований з екологічно чистих будівельних матеріалів. У комплексі, крім енергозберігаючих установок, використовуватиметься система збору дощової води, призначена для зрошення зелених насаджень.

16-12-14-foto-600x392-2

«Home Farm». Система обігріву

16-12-14-foto-600x399-1

«Home Farm». Система посадки рослин

Керівник компанії Spark Architects Stephen Pimbley зазначає: незважаючи на те, що концепція житлового комплексу-ферми розроблена для Сінгапуру, вона також може бути застосовна і в інших мегаполісах, що активно розвиваються.

Натхнення: novate.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button