Людина

7 видів болю, які ніколи не можна ігнорувати

Поглянемо правді в очі: багато чоловіків помирають молодими. Медики констатують, що у чоловічого населення у віці від 20 до 40 років у два рази більше шансів померти, ніж у жінок тієї ж вікової категорії. Справа в тому, що представники сильної половини людства звикли ігнорувати різні симптоми, пов’язані із серйозними захворюваннями, навіть якщо це напади запаморочення або гострий біль у грудях.

Насправді в житті є багато речей, які необхідно випробувати, перш ніж піти в інший світ. Ми впевнені, що у кожного чоловіка знайдеться значний список справ, що плануються в далекій і недалекій перспективі. Тут і сімейні і трудові зобов’язання, здійснення творчих проектів і бажання няньчити онуків. Для того щоб втілити всі свої ідеї в життя, чоловікам необхідно розумно підходити до питань, що стосуються власного здоров’я. Ми зібрали для вас список, куди ввійшли сім видів болю, які не можна терпіти або ігнорувати. Це досить серйозна проблема, і вона не підлягає обговоренню.

Важливо! Якщо ви помітили один з перерахованих симптомів, негайно зверніться до лікаря.

Ниючий біль в яєчках

Якщо біль, що ви відчуваєте нижче пояса, не настільки інтенсивна, і її можна терпіти, то це зовсім не означає, що проблема несерйозна. Іноді больові відчуття доповнюються набряками. Якщо при виявленні такої картини людина встигає звернутися до лікаря протягом 6 годин, то яєчко, як правило, рятують. Проте, за запевненнями урологів, після 12-24 годин з моменту виявлення симптомів медики вже виявляться безсилі.

Це може бути викликано вродженим дефектом будови статевих органів або ж інфекцією придатків, що відповідають за утворення і зберігання сперми. У тому випадку, якщо це вроджений дефект, буде потрібно хірургічне втручання, а з інфекцією впораються і антибіотики.

Сильний біль у спині

Ця біль, що подібна агонії, людина може відчувати себе так, немов її придавило шафою. Після того, як карета швидкої допомоги викликана, необхідно прилягти, зберігати стан спокою, укутати і прийняти знеболювальні. Якщо це не пов’язано з інтенсивним фізичним навантаженням, то сильні болі в області спини можуть бути симптомами аневризми. Особливо серйозною буває аневризма черевна. Коли ослаблена аорта, що знаходиться трохи вище нирки, лопається, людина помирає протягом декількох хвилин. Медиками визначаються розміри аневризми і призначається відповідне лікування. Може знадобитися операція.

Однак існує і менш загрозлива ймовірність, що вказує на камені в нирках.

Постійні болі в нозі

Цей симптом може проявлятися у професійних спортсменів під час інтенсивних тренувань, коли неодноразові навантаження на кісткову тканину настільки великі, що всередині може утворитися незначна тріщина. Болі в цьому випадку можуть проявлятися навіть у стані спокою. Незважаючи на те, що кістки мають здатність до постійної регенерації, але якщо людина тренується так довго і так інтенсивно, вона просто не дає шансу кістковій тканині на оновлення.

Постійні болі в нозі можуть бути також у тих людей, які надто перевантажили свій організм після тривалої перерви в тренуваннях. Особливо схильні до утворення мікротріщин люди, які страждають остеопорозом.

Медики накладуть заборону на тренування аж до повного відновлення кісткової тканини. Якщо ж людина проігнорує рекомендації, вона ризикує надалі одягатися в гіпс на кілька тижнів.

Гострий біль у животі

Це відчувається так, немов у живіт встромили ножа або пустили кулю. Тільки насправді ця атака відбувається зсередини. Оскільки ділянка тіла, між ребрами і стегнами суцільно заповнена органами, це можуть бути симптоми апендициту, запалення жовчного міхура або панкреатиту. Однак у всіх трьох випадках причиною, що викликає недугу, може бути потенційно небезпечна інфекція.

Необхідно негайно звернутися в швидку, адже без втручання лікарів цю проблему не вирішити. Апендицит характеризується болем в нижньому правому боці, біль у верхній частині живота вказує на запалення жовчного міхура (з яким доведеться розпрощатися), біль в області нижче грудини вказує на панкреатит (запалення підшлункової залози).

Тимчасові болі в області грудей

Цей симптом можна описати як раптову тяжкість в грудній клітці, яка йде також раптово, як і з’являється. Це може вказувати на серцевий напад. Важливо пам’ятати, що навіть якщо больові відчуття короткі за тривалістю, вони можуть бути ознаками чогось серйозного. У звужену частину коронарної артерії може потрапити згусток крові, який повністю відріже черговий приплив крові до серця. Варто вичікувати у цьому випадку, перш ніж звернутися до лікаря? Насправді зволікання тут смерті подібно, і в 50% випадків летальний результат від серцевих нападів настає вже через 3-4 години після появи перших симптомів.

Медики з аналізу крові досліджують маркери пошкоджених тканин серця. Лікування проводять, застосовуючи ангіопластику або шунтування.

Біль у нозі з набряком

Крім болю можна відчути, як всередині по нозі розливається тепло, що переходить в жар. Може бути відчуття, що нога повільно-повільно підсмажується на вогні. Це можуть бути симптоми тромбозу глибоких вен, коли кров у нижній частині ніг утворює згусток. Знайте, що цей згусток досить великий, щоб повністю блокувати вену, а також провести больові відчуття і утворити набряк. На жаль, перше, що чоловік, який помітив подібні симптоми захоче зробити, це потерти ногу.

Однак це найгірше, що можна було тільки уявити. Таким чином, кінцевим пунктом призначення цього згустку виявиться легке, а це вже загрожує летальним результатом. Якщо своєчасно звернутися за медичною допомогою і нічого не чіпати, то лікарі спробують розчинити тромб з допомогою лікарських речовин. Також медики намагаються ставити на вени фільтри, щоб запобігти потраплянню тромбу в кров’яне русло.

Хворобливе сечовипускання

Сеча має яскраво виражений іржавий відтінок, позиви до сечовипускання стали частими, незначними, що супроводжуються болем. У гіршому випадку це може бути рак сечового міхура. Біль і кров у сечі можуть вказувати на онкологічне захворювання. Як зберегти своє здоров’я з молодих років? Насправді, великим фактором ризику є куріння.

Але якщо людина діагностує хворобу на ранній стадії, то в 90% випадків від пухлини вдається позбавитися повністю. У цьому випадку загальний аналіз сечі може бути корисний, він практично виключає помилки. Потім, для діагностування пухлини в сечовий міхур вставляють сферу і заглядають всередину. Залежно від ступеня серйозності ущільнення, медики призначають хірургічне втручання, променеву терапію, хіміотерапію.

Натхнення: fb.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button