Людина

Дівчатка частіше доживають до кінця вагітності, ніж хлопчики

Британськими вченими проведені дослідження, в результаті яких було встановлено, що показник смертності під час вагітності серед хлопчиків в рази вище, ніж цей же показник у дівчаток. Дослідні роботи проведені при спільній роботі фахівців з Ексетерського і Салфордського університетів.

Дівчатка частіше доживають до кінця вагітності, ніж хлопчики

В рамках дослідження вченими були вивчені більш ніж 30 мільйонів випадків появи на світ, як дівчаток, так і хлопчиків у всьому світі. За отриманими результатами, ризик смерті хлопчика під час вагітності на 10% вище, ніж ризик смерті дівчинки. Такий показник говорить про те, що щороку в усьому світі помирає близько 100 000 немовлят чоловічої статі.

Читайте також: Немовлята освоюють мобільні пристрої

Також, вчені провели аналіз частоти смертей і причин, мертвонародження плода. Як з’ясувалося, за останні десятиліття частота народження мертвих дітей практично не змінилася, а близько 25% немовлят народжуються мертвими з незрозумілих причин. Більшість інших випадків обумовлене плацентарними порушеннями.

Також вченим вдалося з’ясувати, що частота народження мертвих дітей набагато нижча в країнах, де рівень життя вищий, ніж в країнах, що розвиваються і бідних країнах світу.

Натхнення: megamedportal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button