Фото

8 нових пристроїв для відеоігор, про які мріє кожен геймер

Найбільш функціональні ігрові девайси.

Відеоігри, які з кожним роком стають все більш реалістичними і цікавішими, цікавлять не тільки підлітків, але і дорослих людей. Нові проекти на будь-який смак з’являються щодня на радість геймерів усього світу. І в нашому огляді 8 ігрових пристроїв, про яких мріють багато любителів провести не один вечір за якою-небудь ультрасучасною грою.

1. Графічний підсилювач – Alienware

Функціональний графічний підсилювач – Alienware.
Новий графічний підсилювач під назвою – Alienware, який дозволяє легко і швидко модернізувати ноутбук. Ґаджет оснащений потужною відеокартою PNY XLR8 GeForce GTX 980 об’ємом 4 гігабайти. Також пристрій має чотири порти USB 3.0. для більш комфортного використання. На жаль, поки що ця модель сумісна далеко не з усіма ноутбуками, але розробники активно працюють над цим питанням. Вартість цього девайса складає 300 доларів США.

2. Незвичайний девайс під назвою – Immersion

Унікальний пристрій для придушення гніву – Immersion, від дизайнера Семюеля Метсона.
Талановитий дизайнер Семюель Метсон створив девайс під назвою – Immersion, який може зчитувати біометричні дані власника і придушувати його агресію під час лютих битв у відеоіграх. Своїм зовнішнім виглядом новинка нагадує звичайні бездротові навушники. У корпус пристрою вбудований пульсовий датчик, що дозволяє зчитувати серцевий ритм і емоційний стан гравця. В залежності від швидкості биття серця пристрій за необхідності буде виводити на екран слабких або ж навпаки більш сильних супротивників. Розробник даного ґаджета вважає, що тепер багато людей зможуть виливати свій гнів на віртуальних супротивників, а не на живих людей в реальному світі.

3. Мультимедійне крісло для відеоігор – Rocker

Сучасне мультимедійне крісло – Rocker з високоякісною аудіосистемою.
Нове мультимедійне крісло під назвою – X Rocker II, для любителів комп’ютерних ігор. Новинка обладнана двома вбудованими колонками і надпотужним сабвуфером, завдяки яким можна максимально відчути реалістичність гри. Також пристрій оснащений портативною аудіосистемою зі стандартним 3,5 міліметровим роз’ємом для навушників. Його розміри складають 74 х 58 х 83 сантиметрів, а вага всього лише 21 кілограм. Головною перевагою є те, що сидіння швидко складається, і легко поміщається в шафі або коморі. Коштує Rocker приблизно 160 доларів США.

4. Ігрова платформа для віртуальних ігор – Virtuix Omni

Практична ігрова платформа під назвою – Virtuix Omni.
Компанія Virtuix Omni розробила свою нову функціональну платформу віртуальної реальності. Цей девайс дозволяє власникові повністю керувати ігровим персонажем. У комплект з пристроєм входить: спеціально адаптована під поверхню новинки пара взуття, кілька ремінців для фіксації і програмне забезпечення для відстеження дій власника. Варто зазначити, що ігровий шолом і контролер потрібно докуповувати окремо. Вартість такого ґаджета складає 500 доларів США.

5. Акустична система – Razer Leviathan

Акустична система – Leviathan від компанії Razer.
Компанія Razer представила свою нову акустичну систему під назвою – Leviathan, яка розроблена спеціально для фанатів відеоігор. В комплект входить: звукова панель і сабвуфер. Новинка оснащена підсилювачем і 2,5 дюймовими динаміками. Загальна потужність системи складає 30 Вт. Девайс підтримує технологію об’ємного звучання Dolby Virtual Speakers, а також Bluetooth і NFC. Його можна легко підключити як до комп’ютера, так і до будь-якої ігрової приставки. Вартість Leviathan близько 200 доларів США.

6. Аудіо-проектор для геймерів — Sound Blaster X7

Новий аудіо-проектор для геймерів — Sound Blaster X7 від компанії Creative Technologies.
Компанія Creative Technologies представила свою нову зовнішню звукову карту під назвою Sound Blaster X7. Пристрій здатний працювати з різними навушниками. Створено девайс, для того щоб кожен гравець міг максимально відчути віртуальний світ відеоігор. У комплекті з новинкою поставляється підсилювач класу D на 100Вт потужності. Вартість Sound Blaster X7 становить 400 доларів США.

7. Двочіпова відеокарта – GeForce GTX TITAN Z

Нова двочіпова відеокарта – GeForce GTX TITAN Z від компанії NVIDIA.
Компанія NVIDIA представила свою нову двочіпову відеокарту під назвою – GeForce GTX TITAN Z. Дана модель оснащена двома графічними процесорами GK110 GTX з робочою частотою 705МГц, 12 гігабайтами GDDR5 пам’яті, 12-фазової системою живлення і двома конекторами. Розміри новинки складає 11,16х26,67 сантиметрів. Вартість настільки потужної відеокарти близько 3000 доларів США.

8. Ігрова приставка – PlayStation 4

Нова ігрова приставка – PlayStation 4 від компанії Sony.
Компанія Sony представила свою нову ігрову приставку під назвою PlayStation 4. Дана новинка оснащена: потужним восьмиядерним процесором AMD Jaguar, графічним чіпом Radeon, 8 гігабайтами GDDR5 пам’яті, жорстким диском на 500 Гб, Blu-ray приводом, двома портами USB, AUX та HDMI. Також пристрій має вбудовані модулі бездротової передачі даних Wi-Fi і Bluetooth. Розміри девайса складають 275 x 53 x 305 міліметрів. Працює приставка від акумуляторної батареї ємністю 1000мАч. Вартість Sony PlayStation 4 приблизно 400 доларів США


Натхнення: www.novate.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button