Людина

Творчі люди більш схильні до психічних захворювань

Американські вчені з Вашингтона вважають, що творчі люди можуть бути більш чутливі до психічних захворювань. Згідно з новим дослідженням, існує генетичний зв’язок між творчістю та психічними захворюваннями.

f0ff3b4641c8a80c7eb5d56abdf48584

Ризик розвитку шизофренії і біполярного розладу дуже високий для людей, які мають ці «творчі» гени, кажуть фахівці. З наукової точки зору, творчість дуже складно визначити, і дослідники вважають, що творча людина характеризується тим, що має когнітивні процеси, які відрізняються від переважної моделі мислення або почуттів. Шизофренія і біполярний розлад розлади думок і емоцій також пов’язані із змінами в пізнавальній та емоційній сфері.

У ході дослідження вчені виявили, що генетичні показники ризику розвитку шизофренії і біполярного розладу були значно вище у творчих особистостей. За словами фахівців, отримані результати показують, що творчі люди можуть мати генетичну схильність думати по-іншому, що в поєднанні з іншими шкідливими біологічними або екологічними факторами може призвести до виникнення психічних захворювань.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»