Авто

9 найяскравіших концептів, створених розробниками Lamborghini (фото)

Кожен рік найбільші автовиробники демонструють свої найкращі концепти. Не став винятком і Lamborghini — бренд, що асоціюється з розкішшю, швидкістю і потужністю. Ми зібрали в одному огляді найбільш яскраві концепти цього автовиробника за останні кілька років.

1. Lamborghini Quanta

Lamborghini Quanta

Фантастичний концепт Lamborghini Quanta був представлений компанією-виробником в 2015 році. Однією з провідних особливостей автомобіля став його гібридний двигун, що поєднує в собі двигун внутрішнього згоряння на 12 циліндрів і електродвигун. Окрім цього машина має «геометричний» дизайн кузова, розрахована всього на двох чоловік і позиціонується, як спорткар.

2. Lamborghini Egoista

Lamborghini Egoista

Концептуальний спорткар Lamborghini Egoista Concept використовує 5.2-літровий V10 двигун. Автомобіль також «хизується» сучасним, геометрично правильним дизайном і є одним з найнижчих повнорозмірних авто у своєму класі. Також в концепті може сидіти лише одна людина – сам водій.

3.Lamborghini Perdigоn

Lamborghini Perdigon

Зразок Lamborghini Perdigоn є яскравим прикладом того, як може виглядати автомобіль майбутнього міського типу. Важливою особливістю машини є її повністю скляний дах, який влаштований на зразок кабін моторних літаків першої половини XX століття. Розрахований автомобіль всього на двох чоловік.

4. Ferruccio Lamborghini

Ferruccio Lamborghini

Концептуальний Ferruccio Lamborghini був створений відомим промисловим і автомобільним дизайнером Марком Хостлером. У створенні цього концепту також брали участь студенти з кількох навчальних закладів. Працювати цей красень має на дванадцяти циліндровому бензиновому двигуні. Випустити дослідний зразок Ferruccio Lamborghini планують в 2016 році, можливо машина навіть вийде в продаж обмеженою серією.

5. Lamborghini Sesto Elemento

Lamborghini Sesto Elemento

Сьогодні цей концепт під назвою Lamborghini Sesto Elemento можна вважати «дідком», адже вийшов у світ він у далекому 2010 році. Тим не менш, саме цей зразок майбутнього спорткара є наочною демонстрацією того, як стрімко сучасний автопром «підхоплює» дизайнерські ідеї. Працює автомобіль на 5.2-літровому V10 двигуні.

6. Ferruccio Lamborghini

Ferruccio Lamborghini

Дуже специфічний у всіх відносинах концептуальний спортивний автомобіль Ferruccio Lamborghini був створений в 2007 році. Машина працює на 6,5-літровому V12 двигуні, який дозволяє вичавити 640-660 кінських сил. Машина обладнана «класичними 2 дверима-чайками.

7. Lamborghini Toro

Lamborghini Toro

Мабуть, найзагадковіший концепт прославлених Lamborghini – це Toro. Цей універсальний одномісний всюдихід був розроблений і представлений ще в 2009 році. Потужний двигун і «серйозні» колеса, повинні допомагати Lamborghini Toro справлятися з будь-якою місцевістю і погодою.

8. Lamborghini Burlero

Lamborghini Burlero

Концептуальний суперкар Lamborghini Burlero був створений американськими дизайнерами. Машина розроблялася в рамках програми з популяризації електронних автомобілів.

9. Lamborghini LMP-F

Lamborghini LMP-F

Перегоночний болід – це той же автомобіль. Саме тому на світ з’явився зразок Lamborghini LMP-F. Машина згідно із задумом призначена для перегонів класів F1 та Le Mans. Важить концепт близько 700 кг, машинка вичавлює зі свого двигуна близько 1 200 «конячок», а до сотні кілометрів на годину добирається за 1.8 секунди. При цьому швидкість руху може становити 424 км/год.

Натхнення: nlo-mir.ru

Кнопка «Наверх»