Авто

Ford додасть “Мустангові” потужності

Найпотужніший з двигунів, які пропонуються для Ford Mustang нового покоління, розвиває 426 кінських сил при п’яти літрів робочого об’єму. Однак фотошпигуни, зафіксували тестовий прототип якогось “Мустанга”, і впевнені, що в Ford готують якийсь сюрприз.

Тестовий прототип, фотографії якого були опубліковані американською пресою, закутаний в щільний камуфляж – ним приховані навіть колісні диски. Однак при уважному розгляді, як стверджують фотографи, можна зрозуміти, що мова йде про доповнену модифікацію.

foto_cikavosti_20.06.2014-02_resized

В першу чергу, на цю думку наводить опуклий капот, під яким однозначно ховається силовий агрегат значних розмірів або мотор з великим нагнітачем. Крім того, в передній частині спорткара вгадуються розвинуті повітрозабірники. Вентиляційні отвори помітні і в крилах, в тому числі і позаду передніх коліс. Ймовірно, там розташовані вентиляційні отвори для охолодження потужних гальмівних механізмів. Згадуються також і спортивні крісла від Recaro у салоні “Мустанга”, і тахометр з зоною максимальних обертів на рівні 6 500 об/хв. та й сама ретельність підходу Ford до питання, як заховати тестовий прототип від цікавих очей, говорить про багато що.

Однак ніяких припущень про те, що ж зараз тестується інженерами Ford, поки немає. Mustang нового покоління був представлений в кінці 2013 року. В Європі прийом попередніх замовлень на спорткар стартував 24 травня.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button