Інтернет

Активісти запустили соціальний проект «Нас 100 мільйонів»

24 квітня за підтримки компанії ProstoPrint активісти запустили всеукраїнський проект «Нас 100 мільйонів», ідея якого – об’єднати українців і небайдужих до долі країни людей з усього світу. З моменту запуску на сайті в підтримку України зареєструвалось більше 30 000 чоловік.

«Україна не територія – Україна це люди. Ми віримо, що українці – це не просто національність. Українець – це людина, що має українське коріння незалежно від країни і континенту, на якому він проживає », – пояснюють розробники ідею свого проекту.

1_1_resized

На сайті розміщена карта світу з цифрами, за якими можна визначити, скільки чоловік з усіх куточків Землі підтримують нашу країну. Жовтими прапорцями відзначені носії українського громадянства, синім – просто небайдужі іноземці та вихідці з України.

2_2_resized

«У процесі втілення даного проекту ми прагнули досягти кількох цілей. По-перше, показати на карті світу якомога більше людей, що мають відношення до нашої країни. По-друге, ми пропонуємо кожному поділитися своєю ідеєю подальшого розвитку України і шляхом її реалізації. Кожен зареєстрований зможе висловитися «за» чи «проти» тієї чи іншої ідеї. Кращі ідеї будуть втілені в життя спільними зусиллями », – розповіли розробники.

Поки розділу «Голосування» на сайті немає – він буде відкритий, коли на ньому зареєструється достатня кількість людей.

Підтримати проект можна і матеріально. Для цього на сайті є посилання на інтернет-магазин, де можна придбати продукцію ProstoPrint з українською символікою – чохли для мобільних телефонів і планшетів, одяг і сувеніри.

4_4_resized


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button