Здоров'я

Вчені визначили найкращі поверхи для проживання

Американські вчені дійшли висновку, що жити в багатоповерхових будинках на останніх поверхах негативно позначається на здоров’ї людини.

Фахівці переконані, що для нормальної життєдіяльності потрібно певний рівень магнітного поля. Ослаблення поля, яке спостерігається при підйомі на певну висоту, може чинити негативний вплив на організм.

Як встановили дослідники, найбільш підходящим варіантом для проживання є квартири, розташовані не вище 7-го поверху.

bahatopoverhivka_resized

Крім поверховості дослідження торкнулося і залежності здоров’я людини від матеріалу, з якого побудовано його житло. Найбільш шкідливими визнані бетонні конструкції, потім йдуть цегляні будівлі, а дерев’яні, що логічно, є найбільш екологічними і безпечними. З’ясувалося, що в будинках з бетонними стінами вплив магнітного поля послаблюється на 10%. У будинках з цегляними стінами магнітне поле слабше на 7%. Найменше впливає на рівень магнітного поля дерево, яке послаблює його лише на 1%.

Читайте також: Китайська компанія друкує 10 будинків у день на 3D принтері

Відзначимо, що недавно команда дослідників з Бостона встановила, що житло маленьких розмірів здатне викликати у господарів проблеми зі здоров’ям. Зокрема, фахівці з Бостонського архітектурного коледжу заявили, що невелика площа квартири сприяє розвитку психологічних проблем. Вони встановили, що люди, які проживають в маленьких квартирах частіше сваряться, а крім того, серед них частіше фіксуються випадки побутового насильства та зловживання алкоголем і наркотиками.

Коріння цієї проблеми, на думку дослідників, криються в дефіциті житла, який, у свою чергу, стимулює збільшення числа мікроквартирами. Тут теж простежується взаємозв’язок, в першу чергу обумовлений ??ціною на житло. Такі фактори варто враховувати під час http://www.pmtrad.ru/, а також подальшого їх будівництва.

Дак Копець, директор з питань дизайну та людського здоров’я Бостонського архітектурного коледжу, стверджує, що головний наслідок проживання в крихітних апартаментах – стрес, що особливо відображається на здоров’ї особистості.

Психолог С’юзен Сейго, в свою чергу, звертає увагу на те, що діти, які проживають в мікроквартирах і в поганих умовах протягом багатьох років, з часом стають дуже замкнутими, у них виникають проблеми з концентрацією уваги, що природно позначається на їх успішності.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button