Авто

Нові дослідження від британських вчених

Motorcycle Industry Association (MCIA) – британська Асоціація мотоциклетної промисловості повідомила результати проведеного дослідження за рівнем і умовами безпеки руху на дорогах. Згідно з отриманими даними, чим більша кількість учасників дорожнього руху на двоколісному транспорті, тим менша кількість інцидентів з серйозними наслідками. Також знижується швидкість транспортного потоку, і знижується рівень викиду шкідливих речовин.

foto_cikavosti_22.09.2014-02_resized

Вчені змоделювали ситуацію за участю мотоциклів та скутерів на одній з найжвавіших ділянок руху між Брюсселем і Левеном. Вони замінили автомобілі скутерами та мотоциклами на десять відсотків від загальної кількості учасників. І на другому етапі дослідження збільшили кількість двоколісних транспортних засобів до двадцяти відсотків. У першому випадку кількість заторів знизилося на сорок відсотків, у другому випадку – затори відсутні взагалі.

Читайте також: Електромотоцикл Lito Sora з сенсорним дисплеєм і GPS

Так що двоколісний транспорт – більш мобільний, безпечний і практичний в умовах міста. З наукової точки зору. Участь в дослідженнях брали фахівці також з Японії та Бельгії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button