Авто

Tesla випустить першу електровантажівку в 2022 році: вона проїде 800 км на одному заряді (відео)

Ілон Маск заявив, що Tesla поставить Pepsi свою першу вантажівку Semi 1 грудня.

Ілон Маск повідомив, що розробка електричних напівпричепів від Tesla завершилася. Компанія планує поставити першу партію замовлення Pepsi в грудні цього року. З моменту свого відкриття в 2017 році компанія називає Semi майбутнім вантажоперевезень і обіцяє абсолютно новий електромобіль.

Tesla Semi оснащений трьома незалежними двигунами, які забезпечують миттєвий крутний момент на будь-якій швидкості. Це допоможе далекобійникам зберігати швидкість потоку на будь-якій трасі. При цьому навіть при повному завантаженні Tesla обіцяє розгін до 100 км/год всього за 20 з і стабільну швидкість, навіть якщо дороги мають круті ухили.

Tesla Semi. Відео: Tesla

У новій електровантажівці від Tesla водій займає центральне місце в кабіні. Компанія вважає, що це забезпечує кращий огляд на дорозі і знизить ризик ДТП. Tesla обіцяє, що вантажівка може проїхати 805 км на одній зарядці і відновлює до 70% батареї за півгодини при підключенні до спеціальних зарядних станцій Semi.

Tesla також підкреслює низьку вартість володіння своїми електричними вантажівками. За оцінкою компанії, їх заправка буде обходитися в 2,5 раза дешевше ніж у дизельних аналогів. Протягом перших трьох років власник заощадить на паливі до $200 тис. При цьому сама вантажівка коштуватиме близько $180 тис.

У 2017 році Pepsi зарезервувала 100 перших вантажівок, щоб скоротити викиди та транспортні витрати. Маск раніше обіцяв, що поставка буде виконана вже в 2019 році, але через кризу напівпровідників роботи неодноразово продовжувалися.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments