Авто

Американці придумали нове застосування автомобілів

Для більшості з них машини під час пандемії перетворилися в місце усамітнення і віддалений офіс.

Raindom / Pixabay

Як показало дослідження, проведене компанією TrueCar серед двох тисяч жителів США, переважна більшість з — 73 відсотки — стали використовувати власний автомобіль як особистий простір для того, щоб усамітнитися і відпочити від тих, з ким вони разом живуть.

Однак це не єдине корисне застосування особистого автотранспорту, яке стало популярним останнім часом. 37% опитаних повідомили, що вони спеціально використовують салон автомобіля для того, щоб здійснювати дзвінки — по роботі і в особистих цілях, а 32% зізналися, що обладнали собі там віддалене робоче місце.

Крім того, більше половини американців (56%) зараз використовують свої машини, що просто покататися заради задоволення, помандрувати (45%) або привезти будматеріали для ремонту свого будинку (37%), що також є популярним заняттям під час перебування в ізоляції.

«Пандемія підвищила нашу вдячність за свободу і самотність, які можна отримати за допомогою особистого автомобіля, хоча машини і раніше доставляли нам багато пам’ятних життєвих моментів», — говорить директор по дослідження TrueCar Венді Макмуллін. Втім, американці дійсно дуже цінують свої машини: 69% з них вважають автомобіль продовженням будинку, а 68% — членом сім’ї.

Натхнення: www.popmech.ru

Кнопка «Наверх»