Авто

Ford навчила автомобілі розпізнавать обмежувальні знаки та дотримуватися швидкісного режиму

Для вирішення проблеми штрафів за перевищення швидкості компанія Ford розробила нову технологію Intelligent Speed Limiter, яка дозволяє автоматично встановлювати максимальну швидкість автомобіля у передбачених законом межах. Найчастіше такі мінімальні порушення здійснюють сумлінні водії, які рухаються в загальному потоці машин і часом не помічають, що перевищили швидкість.

28-04-15-foto-600x293-1

Система інтелектуального обмеження швидкості Intelligent Speed Limiter за допомогою камер розпізнає обмежувальні знаки і стежить за дотриманням швидкісного режиму. Ця розробка дозволяє автоматично встановлювати максимальну швидкість автомобіля у передбачених законом межах. Водій активує систему і встановлює максимальну швидкість автомобіля за допомогою перемикачів на рульовому колесі. Система використовує закріплену на лобовому склі камеру для моніторингу дорожніх знаків, і, якщо дозволена швидкість менше встановленого максимуму, знижує швидкість автомобіля. При збільшенні дозволеної швидкості, система дозволяє водієві розігнатися до встановленої межі, якщо він не перевищує обмеження швидкості.

Читайте також: «Розумний» велосипедний шолом Volvo попередить про ризик зіткнення з автомобілем

Intelligent Speed Limiter працює при швидкостях від 30 до 200 км / год. Плавне уповільнення забезпечується за рахунок обмеження подачі палива у двигун, а не за допомогою гальм. Якщо автомобіль перевищує встановлену швидкість при русі вниз по схилу, спрацьовує попереджувальний сигнал. Водій може тимчасово відключити систему різким натисканням на педаль швидкості. Система взаємодіє з бортовою системою навігації, тим самим збільшуючи точність отриманих даних і дотримання максимальної швидкості на конкретній ділянці дороги.

Intelligent Speed Limiter – це симбіоз двох вже існуючих технологій: системи коректуючого обмеження швидкості Adjustable Speed Limiter і системи розпізнавання дорожніх знаків Traffic Sign Recognition, обидві з яких вже доступні в Європі в таких моделях, як Focus, новий Mondeo і Kuga.

Натхнення: ferra.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button