Авто

Mercedes-Benz представить водневий кросовер вже в наступному році

Німецький автовиробник Mercedes-Benz приступив до активної фази розробки нового кросовера, що використовує в якості палива водень. Презентація високотехнологічної новинки, якщо плани компанії не будуть порушені, відбудеться вже в 2017-му році.

За відомостями, отриманими безпосередньо від представників німецького бренду, нова модель отримає назву GLC Fuel Cell і зовні дуже схожа на нині існуючий “паркетник” GLC. Головною відмінною рисою водневого кросовера при цьому стануть нові аеродинамічні елементи і полегшений кузов, що дозволить йому швидко розвивати високу швидкість при мінімальному споживанні палива. Відповідаючи на питання журналістів, глава відділу розробок Mercedes-Benz в Штутгарті, Томас Веббер, повідомив, що силова установка в новому автомобілі буде відрізнятися не тільки високою продуктивністю, але і економічністю.

За його словами, над доведенням водневого двигуна до досконалості на даний момент працюють кращі фахівці компанії, які взяли на озброєння всі раніше використані в гібридних версій авто технології. Крім усього іншого, Веббер зазначив, що GLC Fuel Cell зовсім не буде забруднювати навколишнє середовище і на виході замість вихлопних газів буде давати звичайну воду.

Натхнення: svopi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button