Авто

“Заряджений” кросовер Skoda Karoq RS отримає гібридну установку

У чеської компанії Skoda інженери розробляють «заряджений» кросовер Skoda Karoq RS. Чеські виробники мають намір обладнати Skoda Karoq RS гібридною установкою і повністю електричним агрегатом.

Серійне виробництво кросовера Skoda Karoq почалося в Чехії в кінці липня цього року. Автомобіль побудований на архітектурі MQB, його габарити складають 4382X1841X1605 мм, а відстань між осями 2 638 та 2 630 мм В списку обладнання автомобіля входить адаптивна підвіска, яку можна налаштувати в залежності від стилю управління, швидкості або дорожнього покриття.

Про нові модифікації кросовера в даний час інформації практично немає, але в той же час стало відомо, що бензинова версія Skoda Karoq RS отримає бензиновий двигун об’ємом 2,0 літра потужністю 300 кінських сил.

В моторну лінійку актуальної модифікації Skoda Karoq входить двигун TSI об’ємом 1,0 літр, що генерує 115 кінських сил, і мотор TDI об’ємом 1,5 літра потужністю 150 «коней». Також є дизельні турбовані силові установки, які видають 150 і 190 кінських сил. Працюють агрегати на пару з «механікою» або з «роботом» DSG. Кросовер пропонується з повним і переднім приводом.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments