Фото

Американець, який вбив відомого лева, викликав лють в інтернеті і закрив свій стоматологічний кабінет

13-річний лев Сесіл був знаменитістю Національного парку Хванг в Зімбабве — до тих пір, поки його не вбив стоматолог з США Уолтер Палмер, який заплатив за це «задоволення» 55 тисяч доларів. Захисники тварин по всьому світу прийшли в лють — реакція була настільки сильною, що зараз сайт Палмера лежить, а вікна в його стоматологічному кабінеті зашторені.

Палмер заплатив гіду, щоб той виманив лева вночі з парку. Він поранив його з лука, проте лев помер лише через 40 годин полювання. Потім звіра обезголовили і освіжували. Зараз відносно Палмера в Зімбабве ведеться кримінальне розслідування. Імовірно, він перебуває в США.

Сам Палмер між тим опублікував заяву: «Я поклався на місцевих професійних гідів, які обіцяли забезпечити легальне полювання… Я глибоко шкодую, що через моє хобі, яким я займаюся з усією відповідальністю і дотримуючись закон, загинув цей лев».

Тепер, після смерті Сесіла, висока ймовірність того, що інші самці вб’ють залишених після нього 24 левенят у прайді.

Джерело: Boredpanda

Місцеві жителі принесли до місця роботи Палмера квіти та іграшки в пам’ять про загиблу тварину. Напис на табличці — «Ти боягуз і вбивця!»

Останнє фото Сесіла за життя.

Натхнення: bigpicture.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button