Фото

Повінь століття в Індії на фото до і після

Жителі індійського штату Керала переживають найсильнішу за століття повінь, яка призвела до людських жертв, евакуації майже мільйона людей і руйнування будинків. 8 серпня 2018 року в регіоні почалися сильні дощі, є також припущення, що повінь ускладнилося через тріщини на греблях.

Інструмент OLI на супутнику NASA Landsat 8 зробив знімок вгорі 6 лютого 2018 року, перед повінню. Супутник ЄКА Sentinel-2 зробив знімок внизу 22 серпня 2018 року, після того, як регіон затопило. Зображення зроблено в штучних кольорах, через що вода — темно-синя, а рослинність — яскраво-зелена.

Наводнение века в Индии на фото до и после

Наводнение века в Индии на фото до и после

Кілька річок по всьому регіоні вийшли з берегів. Вода з річки Каруваннур пройшла через 40 сіл і змила 2,2-кілометрову ділянку землі, що з’єднує дві національні автомагістралі. Зростання рівня води в річці Періяр призвело до евакуації тисяч людей.

Аеропорт Кочі залишається закритим через підтоплення всередині будівлі. Рівень води у водосховищах і рівень опадів в даний час знизився, метеорологічне управління Індії зняло «червоний» рівень тривоги в 14 районах.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button