Поради

Як вибрати бензинову мотокосу?

Мотокоса — це прекрасний інструмент, який може вам допомогти у вирішенні багатьох завдань. За допомогою неї можна косити траву, газони і, навіть, обрізати дерева і чагарники в саду. Спектр можливих робіт у мотокоси досить великий. При правильному використанні цей інструмент дозволить вам заощадити велику кількість сил і часу.

03-08-15-foto-600x399-1

Багато хто замислюється над покупкою мотокоси у http://sea-tools.com.ua/. У цій статті ми допоможемо вам з вибором і розповімо, як вибрати бензинову мотокосу.

Бензокоса, або як ще її називають — триммер, бензинова мотокоса — це інструмент, призначений для покосу трави, газонів або чагарників. Існують ще коси, які працюють від електрики. Однак це не завжди зручно, бо не скрізь є електрика.

Вибирати мотокосу слід, керуючись такими факторам:

  • Потужність двигуна
  • Тип двигуна
  • Ріжучий елемент
  • Вага бензокоси
  • Потужність двигуна

Потужність двигуна — це один з основних факторів вибору мотокоси. Потужність вимірюється у Ватах. Вибирати мотокосу слід, виходячи з того, що вам потрібно буде косити. Якщо це невелика ділянка з травою, то цілком вистачить коси зі слабким двигуном потужністю 0,8-0,9 кВат. Однак, якщо ви купуєте косу для знищення великих бур’янів на великій площі, то слід приділити увагу косам з потужністю двигуна від 1,2-1,3 кВат і більше. Моделі професійних мотокіс оснащуються двигунами потужністю від 3 кВат.

Тип двигуна

Двигуни бувають різні. Вони діляться на двотактні і чотиритактні. Перевагу при виборі слід віддавати чотиритактним моторам. У них маса переваг: економічність, тихо працюють, надійніше. Однак є й недоліки: велика вага (у порівнянні з двотактними), дорогі запчастини.

Ріжучий елемент бензинової мотокоси

За великим рахунком ріжучі елементи мотокос можна розділити на два типи: ножі і спеціальна ріжуча волосінь. Волсінь призначена для косіння не густої трави.

Ріжучі ножі можуть бути зроблені з металу або з пластика. Перевагу краще віддавати металевим. Такими ножами можна косити будь бур’яни, чагарники і навіть молоді дерева.

На сьогоднішній день, більшість моделей допускають зміну ріжучих елементів коси. При виборі, віддавати перевагу слід саме таким моделям.

Вага бензокоси

Вага бензокоси дуже важливий фактор при виборі. Чим меншою буде вага, тим зручніше вам буде працювати з інструментом. За великим рахунком, вага безпосередньо залежить від потужності — чим більша потужність, тим більша вага коси. При виборі орієнтуйтеся на вагу 6-7 кілограм.

Кнопка «Наверх»