Технології

Американські військові отримають нове маскування для бронетехніки

Армія США оголосила про намір замовити в однієї з компаній розробку нової системи маскування, яка дозволить відносно швидко і надійно приховувати техніку в поході і під час зупинки. Як повідомляє Jane’s, військові вже опублікували запит на інформацію про подібні розробки. Заявки компаній будуть прийматися до 8 серпня 2020 року.

Маскувальна мережа ULCANS
Saab

Сьогодні для маскування військової техніки в польових умовах використовуються переважно рослини, характерні для конкретної місцевості (ними вкривають машини), або маскувальні мережі. Обидва цих підходи забезпечують лише візуальне маскування, причому не у всіх випадках.

За заявою Армії США, нова система маскування повинна робити техніку менш помітною як у видимому, так і в інфрачервоному й ультрафіолетовому діапазонах. Система повинна володіти набором датчиків, що працюють в ультрафіолетовому, видимому, близькому, середньому і далекому інфрачервоних спектрах, а також у радіолокаційному діапазоні електромагнітних хвиль з частотою від 1 до 100 гігагерців.

При цьому військові не наполягають на тому, що система маскування повинна робити техніку абсолютно непомітною на тлі місцевості. Нова маскувальна система може працювати і за принципом спотворення розмірів і форми техніки, щоб максимально ускладнити її ідентифікацію.

Натхнення: nplus1.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть