Технології

Росія і Україна порізно готуються до пуску ракети Antares

На даний момент Російська Федерація і Україна окремо проводять підготовки до запуску ракети-носія Antares на МКС. Фахівці продовжують суворо дотримуватися спеціально розробленої програми, яка передбачає здійснення запуску одиниці американської ракетобудівної галузі.

Як повідомляється, важка ракета повинна відвезти вантажний апарат Cygnus на Міжнародну космічну станцію. Факт того, що працівники з української та російської сторони проводять підготовчі сесії окремо, пресі розкрив Ігор Арбузов, що займає посаду директора НВО «Енергомаш». Також він поділився інформацією щодо того, що виконання плану програми не повинно залежати від «чвар, що відбуваються на політичній арені».

Також Арбузов розуміє, що незалежна один від одного підготовка до запуску ракети може мати певні наслідки, але він відзначає, що і з цього, і з іншого боку працює команда професіоналів. За його словами, працівники навіть не перетинаються один з одним. Українські працівники зайняті завданнями, які пов’язані безпосередньо з носієм, в той час, як росіяни повинні провести адаптацію двигунів до космічного апарату.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button