Відео

Американський біохакер має намір дожити до 2154 року

Американський біохакер заявив, що має намір дожити до 2154 року. Для цього він вдається до інноваційних технологій, наприклад, пересадки стовбурових клітин і відпочинку в барокамері. Таким чином він хоче обдурити природу і відсунути власну старість.

Чоловік виявив бажання дожити до 180 років ще близько 20 років тому. Для цього він вирішив дотримуватися дієти і виконувати ряд фізичних вправ. Річ у тому, що в той час він працював в Кремнієвій долині і страждав від зайвих кілограмів, які ніяк не міг скинути. І тільки низько вуглеводна дієта допомогла американцеві схуднути, в результаті він позбувся 23 кілограмів. Після цього біохакер вирішив почати медитацію і моржування. Однак на цьому чоловік не зупинився і став використовувати прилади, що стимулюють головний мозок. Також йому вдалося відшукати лікаря, який погодився проводити експерименти зі стовбуровими клітинами американця і пересаджувати їх навіть на його обличчя.

Житель США заявляє, що йому вдасться дожити до призначеного їм віку, адже для цього у його організму є всі інструменти. Наприклад, спати він віддає перевагу тільки під інфрачервоними променями. А ще добровільно піддає себе впливу радіації, відвідуючи не функціонуючі уранові шахти. На його думку, в маленьких дозах вона навіть корисна.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments