Головна / Відео / Американський біохакер має намір дожити до 2154 року

Американський біохакер має намір дожити до 2154 року

Американський біохакер заявив, що має намір дожити до 2154 року. Для цього він вдається до інноваційних технологій, наприклад, пересадки стовбурових клітин і відпочинку в барокамері. Таким чином він хоче обдурити природу і відсунути власну старість.

Чоловік виявив бажання дожити до 180 років ще близько 20 років тому. Для цього він вирішив дотримуватися дієти і виконувати ряд фізичних вправ. Річ у тому, що в той час він працював в Кремнієвій долині і страждав від зайвих кілограмів, які ніяк не міг скинути. І тільки низько вуглеводна дієта допомогла американцеві схуднути, в результаті він позбувся 23 кілограмів. Після цього біохакер вирішив почати медитацію і моржування. Однак на цьому чоловік не зупинився і став використовувати прилади, що стимулюють головний мозок. Також йому вдалося відшукати лікаря, який погодився проводити експерименти зі стовбуровими клітинами американця і пересаджувати їх навіть на його обличчя.

Житель США заявляє, що йому вдасться дожити до призначеного їм віку, адже для цього у його організму є всі інструменти. Наприклад, спати він віддає перевагу тільки під інфрачервоними променями. А ще добровільно піддає себе впливу радіації, відвідуючи не функціонуючі уранові шахти. На його думку, в маленьких дозах вона навіть корисна.