Наука

Трансжири порушують роботу клітин багатьох органів

Фахівці з Єльського університету давно з’ясували, чим небезпечне вживання продуктів, що містять трансжири. Однак багато людей продовжують їсти шкідливу їжу, не замислюючись про наслідки. Трансжири порушують роботу клітин багатьох органів, що призводить до різних захворювань.

Результати дослідження показали: відмова від трансжирів значно знизила ризик розвитку таких явищ як інфаркт або інсульт. Висновки колег підтвердили і медичні фахівці з Нью-Йорка, що вивчають вплив цих речовин на стан здоров’я американців з 2002 по 2013 роки. Так, кількість звернень до лікарів через серцеві напади зменшилася на 6,2% в тих районах, де жителі зменшили споживання трансжирів.

Трансжири вбудовуються в оболонки клітин (мембрани) внутрішніх органів людини. Це веде до порушення нормального метаболізму і життєдіяльності клітин, що негативно впливає на роботу організму в цілому.

На думку американських дослідників, у людей, що харчуються продуктами, багатими штучними речовинами, спостерігається порушення когнітивних здібностей і погіршення пам’яті. Трансжири чинять негативний вплив і на репродуктивну систему чоловіків, а також робить їх агресивними.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button