Фото

Американський супутник “розгледів” із Землі незвичайне послання

Супутник GOES East зробив фотографію, малюнок хмар на ній нагадує напис “Go”.

Фото: NOAA

6 травня 2022 року метеорологічний супутник GOES East, яким управляє Національне управління океанічних і атмосферних досліджень США (NOAA), виявив біля узбережжя Чилі в Південній Америці незвичайний хмарний малюнок, який, здавалося, утворює слово «GO» («йти» — англ. мова). Це явище є прикладом парейдолії. Нагадаємо, це різновид зорових ілюзій, полягає у формуванні ілюзорних образів на основі реальних об’єктів.

“Супутники NOAA ніколи не відпочивають, постійно і пильно стежачи за погодою на Землі,написали представники NOAA в Twitter, поділившись фотографією. – Ми були здивовані, побачивши цей цікавий рух в морських шарувато-купчастих хмарах біля узбережжя Чилі, яке, здається, утворює букву „G“». Пізніше в представники відомства поділилися в соцмережах думкою, що напис схожий на заклик «Go».

«Хоча повідомлення “GO “в хмарах Землі – це просто випадкова форма, викликана атмосферними умовами в той час, цікаво думати, що Мати-Земля може час від часу намагатися спілкуватися з нами” – підсумовує Тарік Малік — головний редактор Space.com у статті для Live Science.

Нагадаємо, GOES або Geostationary Operational Environmental Satellite – серія супутників знаходяться у віданні американської інформаційної служби за космічними даними про навколишнє середовище, що забезпечують прогнозування погоди, відстеження штормів і метеорологічні дослідження.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button