Фото

Заміський будинок у лісі – Tower House від студії Gluck+

Хамелеоноподібний будинок Tower House від студії Gluck+ , багаторазово змінює вигляд протягом дня – справжня драбина до вершин дерев. Він дозволяє повністю зануритися в красу навколишнього лісу округу Ольстер штату Нью -Йорк, в ста милях від Манхеттена.

Заміський будинок у лісі - Tower House від студії Gluck+ (2)

Маленький будиночок для відпочинку створений у вигляді сходів, що ведуть до вершин дерев. Архітектори постаралися площу опори зробити мінімально можливою, щоб не завдати шкоди природі, тому на перших трьох поверхах розташовано всього лише по спальні і ванній кімнаті.

Заміський будинок у лісі - Tower House від студії Gluck+ (3)

Заміський будинок у лісі - Tower House від студії Gluck+ (4)

Заміський будинок у лісі - Tower House від студії Gluck+ (1)

Їдальня зона

Заміський будинок у лісі - Tower House від студії Gluck+ (5)

Зона вітальні

На останньому поверсі, на висоті 12 м, обладнана вітальня і їдальня, з яких відкриваються дивовижні панорамні види на ліс, озеро і віддалені гори. Тераса на даху височить над верхівками дерев, дозволяючи побачити далекі далі. Засклені сходи перетворює підйом вгору в захоплюючий процес милування пейзажем.

Заміський будинок у лісі - Tower House від студії Gluck+ (6)

Дитяча кімната

 

Заміський будинок у лісі - Tower House від студії Gluck+ (7)

Яскравий інтер’єр

Заміським будинком Tower House користуються всього лише декілька тижнів взимку і влітку на уїкенд. Тому одним із завдань було побудувати надійне, енергозберігаюче житло при мінімальних витратах.

Спальні, розташовані з північного боку, дозволяють максимально використовувати природне світло завдяки величезним вікнам від підлоги до стелі.

Заміський будинок у лісі - Tower House від студії Gluck+ (8)

З вікон відкривається приголомшливий вид

Щоб оптимізувати споживання енергії, були використані дві технології, що дозволяють економити тепло взимку і обходитися без кондиціонерів влітку. Хоча будинок опалюється традиційними способами, більшу частину будівлі можна в зимовий час відключити. Коли в будинку ніхто не живе, опалюється 65 квадратних метрів з 240, споживання енергії скорочується на 50 %. У літній час в будинку комфортно без кондиціонера завдяки природній тязі.

Заміський будинок у лісі - Tower House від студії Gluck+ (9)

Відображення в фасаді

У заміських будиночків архітектура зазвичай проста, не відступили від цього і господарі студії Gluck+, побудувавши собі затишний заміський будинок в лісі, щось середнє між хмарочосом і куренем на дереві.

Так само, коли ви перебуваєте у відрядження чи по-інших справах у Донецьку, казенність готелів не зрівняється із затишком домашнього житла. Та є вихід – http://roomer.dn.ua/ – і домашній затишок після напруженного дня вам забезпеченний.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button