Земля

Англію попередили про страшне кліматичне майбутнє

Що б ви сказали, дізнавшись, що ймовірність хвиль тепла у вашому регіоні підвищиться вдвічі? Жах! Всім пам’ятні та лісові пожежі, і пов’язана з ними задимленість і всюдисуще пекло літніх місяців. А що б ви сказали на трикратне, чотирикратне збільшення? Розумієте тепер відчай, який охопив лондонців, коли їм повідомили, що ймовірність хвиль тепла в столичному регіоні Англії в майбутньому виросте в 22 рази?

Схоже, що слова «значне» і «істотне» не повною мірою відображають сутність і масштаби такого збільшення ймовірності аномальної спеки.

Винуватцями такого стану експерти називають людську діяльність. Примітно, що зовсім недавно вчені називали інші цифри. Пояснює керівник центру моніторингу доктор Пітер Скотт: «Це нове дослідження дозволило більш точно встановити, що шанси рекордних температур зростають залежно від людської діяльності. Аналогічне дослідження проводилося в кінці минулого року, і тоді ми приходили до висновку, що в майбутньому ймовірність хвиль тепла зросте тільки в 10 разів».

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button