Відео

Аномальні небесні явища спостерігали у Єрусалимі (відео + фото)

Дана подія трапилася 1 жовтня 2016 року в Єрусалимі де очевидці почули дивні трубні звуки і спостерігали появу в небі ідеального кола з хмар.

f7a89c5a6e252728aa921a4af7ba2a68
Цікаве і досить дивне явище, очевидцям вдалося зняти на відео. Як пояснити ці дивні трубні звуки. Може це звуки труб – шофарів, але відео зроблено 1 жовтня, а дмуть в шофари за традицією 2 жовтня.

Рош а-Шана – єврейський новий рік починається 2 жовтня із заходом сонця і триває два дні. За іудейським літочисленням, свято знаменує настання 5 777 року з моменту створення світу. Згідно єврейської традиції, в ці дні визначаються долі і події всього наступного року.


Це свято називають днем “священних зборів”, коли треба було не працювати, а сурмити в труби і здійснювати жертвопринесення. Це час Божого Суду над людьми. На небі у цей день вирішується, хто буде жити у достатку, або ж у злиднях, а кому судилося померти.

У Торі це свято називається Йом Труа (нагадування про трубний звук). Назва Йом Труа пов’язана з особливою заповіддю приписаної для цього свята: видати трубний звук. У синагогах обов’язково кілька разів сурмлять в шофар (духовий музичний інструмент із баранячого рога) закликаючи до переосмислення своїх вчинків, покаяння, доброті помислів. Це звернення не тільки до слуху, але і до серця кожного. Саме слово шофар походить від слів “виправлення, поліпшення”.


Звук шофара закликає: “Прокиньтеся ті, хто дрімає, хто витрачає відпущені роки безглуздо. Оглянте душі свої і добрими зробіть справи ваші”. Традиція сурмити в шофар триває вже не перше сторіччя, а сам ріг позначає барана, якого Авраам замість свого сина Ісаака приніс у жертву Богу.


Єрусалим, трубні звуки, дивне коло з хмар і все це з’являється в серйозне релігійне свято або вірніше напередодні цього прадавнього свята. Тривожні і страшні знамення, але що вони несуть в собі і про що попереджають?


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button