Земля

Апокаліпсис призначений на вересень

В численних науково-популярних блогах з’явилися повідомлення про те, що кінець світу може настати восени – в період з 22 по 28 вересня. Багато вважають, що через три місяці на Землю впаде гігантський метеорит, в результаті чого все живе загине.

554520fa849df4df7302fbe1878465d9

Експерти в області космосу стверджують, що про швидке настання Апокаліпсису говориться в Біблії. На їхню думку, після падіння на Землю гігантського метеориту настане епоха семирічної скорботи.

Втім, співробітники НАСА дотримуються іншої точки зору. Вчені стверджують, що більшість астероїдів згорають в атмосфері. Цей захисний шар нашої планети, метеорити долають вкрай рідко.

“За нашими даними, в найближчі кількасот років нашій планеті не загрожує зіткнення з великими космічними об’єктами”, — заявив представник НАСА, додавши, що його колеги постійно розробляють нові технологія, які дозволять звести ризик падіння великих метеоритів на Землю до мінімуму.

Тим не менш, твердження вчених не здаються прихильникам конспірологічних теорій настільки переконливими. Блогери не виключають, що важливу роль в швидке настання Апокаліпсису зіграє адронний коллайдер.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments