Екологія

Apple буде виробляти енергію зі сміття

Apple приділяє чимало уваги побудові власної системи енергозабезпечення, стрімко переходячи на альтернативні джерела енергії. Нещодавно компанія подала заявку на розгляд Федеральною комісією з регулювання енергетики США. У планах компанії — стати повноцінним енергопостачальником ресурсів.

Американський виробник електроніки уклав договір з владою округу Катоба (штат Північна Кароліна) за умовами якого Apple отримає доступ до виробничих звалищ відходів з метою вироблення енергії. В розпорядження компанії відходить 1,5 гектара землі, на якій розміщується велике звалище.

Отримувати електроенергію планується за рахунок процесу природного розпаду відходів, під час якого виділяється велика кількість метану. За побудову систем переробки буде відповідати компанія Quadrogen Power Systems.

Вартість орендної плати для Apple складе всього $5 569 в рік на перші п’ять років експлуатації. Потім оплата буде перерахована згідно з чинним на території штату тарифами. Після закінчення строку дії договору (через 16 років) компанія отримає право продовження оренди ще на п’ять років.

На сьогоднішній день на території США діє 6 тисяч звалищ з яких 360 вже збирають і утилізують отриманий в процесі розпаду газ. Теоретично, задіяти технологію переробки метану в електроенергію, який виділяється відходами можливо ще на 600 звалищах країни. Потенційно, кількості отримуваної таким чином енергії достатньо для забезпечення електрикою близько 1 млн домогосподарств.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button