Відео

Археологи виявили в Камбоджі середньовічні міста (відео)

Археологи виявили в Камбоджі середньовічні міста, яких не було в документах та історичних довідках. Знахідки були виявлені недалеко від Ангкор-Вата — гігантського індуїстського храмового комплексу на північно-заході країни.

cc54822f683aef1641e104b61a9c7ab8
Для цього вчені використовували сучасну лазерну технологію LIDAR,  просканувавши місцевість і спроектувавши тривимірну топографічну модель того, що може бути приховано під лісовим масивом для археологічного аналізу.

Мова йде про руїни будівель, які були приховані від очей під землею — обриси міст однієї з найбільших імперій 12-го століття.

«Команда археологів знайшла нові цілі міста з розвиненою системою водопостачання, яка була побудована за сотні років до того, як про це стало відомо в цьому регіоні. Ми не знаємо, хто вони і що викликало їх розпад, але вони явно асоціюються з рештою комплексом храмів кхмерської імперії», — йдеться в опублікованому відеорепортажі археологів.


Дані про свою знахідку австралійський археолог доктор Даміан Еванс опублікує в журналі «Археологічна наука», а також представить доповідь в Королівському географічному товаристві у Лондоні.

Середньовічний містобудівний комплекс Ангкор включений в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button