Фото

Найкрасивіші квіткові плантації і парки світу (фото)

Чудеса природи нарівні з найбільш популярними пам’ятками привертають увагу мандрівників з усього світу, які готові відправитися на інший континент, щоб насолодитися видом лілових гліциній, трохи терпким ароматом лаванди або пройтися по найдовшій у світі квітковій оранжереї. Найвідоміші і розкішні квіткові сади і парки від Японії до Канади — в нашому огляді. (5 фотографій)

Provence
З кінця червня до середини серпня Прованс стає епіцентром туристичної Франції. Романтики з усього світла приїжджають сюди, щоб прогулятися по пишним оливковим гаям, знайти затишок і спокій у сільській місцевості і, звичайно ж, здивуватися безкрайніми лавандовими полями. І хоча лаванда зростає в Провансі практично в кожному саду, для того, щоб побачити пахуче море квітів, потрібно прокласти свій маршрут через північ області. Найбільш чудові види на пурпурну нескінченність відкриваються в районах Дром Провансаль, Воклюз і Альп Верхнього Провансу.

Kawachi Fuji Garden
Всього в декількох годинах їзди від Токіо знаходиться один з найбільш вражаючих квіткових парків світу — сад Каваті Фудзі. Тут ростуть тисячі унікальних і рідкісних сортів квітів і рослин з усієї планети, але знаменитий сад в першу чергу зачаровує Тунелем Вістерія (Wisteria Tunnel). Злива зі звисаючих гірлянд білих, рожевих, бузкових гліциній простягається на багато кілометрів, петляє лабіринтами, створює затишні коридори, покриває багатовікові дерева. Згідно японським традиціям, сад не є досконалим, якщо в ньому немає хоча б однієї гліцинії. У цьому сенсі Каваті Фудзі — межа досконалості природи.

Keukenhof
На території в 32 гектари щорічно цвітуть майже 5 мільйонів тюльпанів більше сотні різних сортів. Крім тюльпанів всіх можливих в природі відтінків в Саду Європи, як ще називають Кекенхоф, представлені троянди, орхідеї, нарциси, лілії, гіацинти, крокуси. Найвдаліший час для відвідування парку — з березня по кінець травня, а в квітні тут щорічно проходить парад квітів, за розмахом, складності представлених композицій і красі якому немає аналогів в світі.

Dubai Miracle Garden
Квітковий оазис посеред спекотної пустелі — таке можливо тільки в Дубаї. З жовтня по травень в парку Dubai Miracle Garden розпускаються більше 45 мільйонів квітів різних видів. Працівники парку з гордістю заявляють, що палітра їх квіткового саду налічує понад 60 різних відтінків. Звивисті доріжки протяжністю чотири кілометри оточують численні арки, геометричні клумби та ландшафтні композиції. З найбільш яскравих і гучних експонатів — квіткові годинники, які увійшли в Книгу рекордів Гіннесса, 10-метрова піраміда і мініатюрна копія Китайської стіни, правда, в довжину всього 800 метрів, але зате виконана з троянд, орхідей та азалій.

The Butchart Gardens
Понад століття тому сім’я промисловців Бутчарт з острова Ванкувер (Британська Колумбія, Канада) вирішила розбити на своїй землі квітковий сад, який сьогодні названий національним історичним надбанням. В ландшафтному оформленні парку взяв участь дизайнер Ісабуро Кішіда, який відтворив на далекій землі іммігрантів атмосферу відокремленого японського саду з традиційною атрибутикою — дзюркотливими струмками, водоспадами, дерев’яними містками. The Butchart Gardens відкритий для відвідувачів цілий рік, сезонні квіти і рослини змінюють один одного.

Джерело: elle

Натхнення: fototelegraf.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button