Відео

Атака триметрового океанського хробака: відео

Океан приховує в собі немало вкрай дивних створінь, але зазвичай вони живуть на великій глибині, де величезний тиск і екстремальні умови створюють справжніх монстрів. Але герой цього ролика не такий. Він живе на глибині 10-40 метрів, але зустрічається і на 6 метрах.

Цього хижого багатощетинного звуть Eunice aphroditois. На ранніх стадіях розвитку це черв’як довжиною всього 100 мм, але зростає він швидко і часто досягає розміру 2 – 3 метрів (хоча в середньому розміри Eunice aphroditois приблизно 1 метр у довжину). Черв’як ховається на дні, і атакує риб, які пропливають повз з такою силою і швидкістю, що іноді відразу розрізає жертву навпіл. До того ж він ще й отруйний, його токсин паралізує або відразу вбиває рибу.

Відомі випадки, коли Eunice aphroditois випадково потрапляв в акваріуми разом з гравієм або каменями. Так в 2009 році в океанаріумі Корнуолла хтось почав знищувати морських риб, і довелося розібрати всю виставку, перш ніж хробака знайшли. На нього не діяли пастки, він легко перекушував рибні волосіні і ковтав гачки. Черв’як отримав кличку Баррі, і відправився в окремий акваріум.

Неофіційно Eunice aphroditois отримав назву черв’як Боббіта, на прізвище Лорені Боббіт, головної фігурантки гучної справи 1996 року, яка відрізала пеніс свого чоловіка. Eunice aphroditois отримав таку кличку через свої гострі і потужні щелепи, але ніяких свідчень про те, що представники його виду коли-небудь нападали на людей, які пропливають над ним немає.

Живуть черви в теплих водах і зустрічаються як в Атлантичному океані, так і в Тихому.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button