Відео

Унікальне відео виверження вулкана Тавурвур

Неймовірний відеоролик, що демонструє виверження вулкана Тавурвур в Папуа – Новій Гвінеї, був викладений у мережу австралійським туристом Філіпом Мак-Намарой.

Під час морської прогулянки Мак-Намара, який у себе на батьківщині працює таксистом, вдалося відзняти вулкан в момент його виверження. Тавурвур викинув струмінь попелу і диму, змусивши сколихнутися хмари над вулканом. Сміливцю вдалося втриматися на ногах і зняти на відеокамеру одне з найбільш потужних і жахливих природних подій.

Виверження відбулося 29 серпня, але однохвилинний ролик австралійця виявився єдиним відео про виверження Тавурвура,  доданим на Youtube. Відеоролик набрав вже більше 10 мільйонів переглядів. В момент перед ударом звукової хвилі об човен на відео можна почути коментар оператора-любителя: «Готуйтеся до удару, він скоро буде».

Сам Філіп Мак-Намара назвав зйомку вулкана «імпровізацією», взятися за яку він вирішив побачивши вивергається Тавурвур з пляжу, де проводив час з друзями. Австралієць також додав, що інтерес до його ролику користувачів Youtube зі всього світу став для нього несподіванкою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button