Авто

Audi оголошує про випуск нового високоефективного електромобіля

Компанія Audi оголосила про створення нової групи під назвою “Artemis”, яка планує розробити ефективний електромобіль, який вийде на ринок до 2024 року.

Ініціатива Artemis була розпочата новим генеральним директором Audi Маркусом Дюсманом з метою “швидко і без бюрократичних зволікань розробити новаторську модель для Audi”.

У Audi, як і в багатьох інших відомих автомобілебудівних компаніях, для того, щоб отримати нову модель для виробництва, потрібно дуже багато часу, і для цього необхідно пройти через безліч бюрократичних перешкод.

Це було прекрасно, коли все було як завжди в галузі, але зараз, в розпал електричної революції, Audi змушена конкурувати з Tesla і іншими компаніями, що працюють більшою мірою з менталітетом стартапу або технологічної компанії швидких інновацій.

Audi усвідомлює це і впроваджує рішення. Дюсманн прокоментував це оголошення:

“Бренди Volkswagen Group відрізняються чудовими технологіями та мають потенціал для набагато більшого. Завдяки 75 електричним моделям, запланованим до 2029 року, поточна електрична ініціатива концерну Volkswagen природним чином об’єднує всі наші потужності. Очевидне питання полягало в тому, як ми можемо впровадити додаткові високотехнологічні еталони, не ставлячи під загрозу керованість існуючих проєктів, і водночас використовувати нові можливості на ринках”.

Новий генеральний директор заявив, що команді Artemis “буде надана більша ступінь свободи“, і вона буде працювати в глобальному масштабі, але буде базуватися у своєму високотехнологічному центрі INCampus в Інгольштадті (Німеччина).

Акцент буде зроблений на “нові технології для електричного, високоавтоматизованого водіння з конкретною моделлю”.

Першим завданням Artemis буде розробка “високоефективного електромобіля, який повинен з’явитися на дорозі вже в 2024 році”.

Натхнення: econet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button