Людина

Речі, які потрібно міняти у ванній якомога частіше

Ванна кімната – це те місце, в якому кожна людина позбавляється від бруду. Тільки не факт, що ця кімната сама залишається чистою. Річ у тім, що деякі речі необхідно систематично змінювати, про що ми забуваємо. Це ті речі, які допомагають людині підтримувати власну гігієну.

Зубні щітки

Якщо ваша щітка зручна, це не означає, що її можна використовувати нескінченно, тому що це небезпечно!

  • Зубну щітку необхідно міняти раз на три місяці.

За цей час на щітці скупчується велика кількість різних бактерій і шкідливих частинок, що завдає шкоди організму.

Килимок для ванної

Цей елемент ванної кімнати змінюють вкрай рідко, а даремно. Хоч він і сохне швидко, але все рівно килимок на постійній основі контактує з вологим середовищем, що провокує розмноження великої кількості шкідливих бактерій, що потрапляють на шкіру.

  • Міняти такий килимок потрібно раз на півроку, а ось прати раз в тиждень.

Що стосовно мочалки?

На такій штучці скупчуються змертвілі частинки шкіри. Вже говорилося про те, що у ванній кімнаті підвищена вологість і дуже тепло, а це комфортне середовище для розмноження бактерій.

  • Щоб не завдати шкоди організму, міняйте мочалку раз в три тижні.

Банний рушник

Необхідно прати після кожного прийому душу/ванни. Але якщо немає часу, то використання банного рушника можна продовжити максимум до чотирьох разів.

  • Не варто нехтувати пранням і сушкою рушників, інакше почнуться серйозні проблеми з шкірою і з’являться акне.

Ванна шторка має велике значення

Незалежно від кольору шторки, на ній буде з’являтися пліснява, яку можна не помітити. У будь-якому випадку вона буде.

  • Відправляти шторку в прання необхідно мінімум раз в три місяці, а після ще й добре просушити перед тим, як назад повісите її у ванну.

Рушники для рук

Ці речі потрібно міняти не рідше, ніж банні. Потрібно враховувати, що рушники для рук забруднюються швидше, ніж банні, тим більше, якщо в будинку проживає багато людей. Краще всього міняти рушники кожен день, щоб бактерії не поширювалися і не потрапляли на руки, після миття.

  • Якщо рушники не будуть змінюватися систематично, то буде відбуватися замкнуте коло розмноження бактерій.

Пензлики для макіяжу

Всі ці спонжі і пензлики, якими дівчата користуються під час нанесення сипучих косметичних засобів, вкрай швидко забруднюються. Таким чином на кистях залишаються частинки бактерій і змертвілої шкіри.

  • Служити такі речі можуть протягом півроку, але з умовою, якщо їх систематично мити.
  • В іншому випадку ви можете занести інфекцію під шкіру, а ви явно не хочете цього, коли збираєтесь зробити собі красивий макіяж.

Задумайтеся про те, що зміна всіх перерахованих предметів, це не тільки примха зовнішнього вигляду вашої ванної кімнати, але і важлива частина гігієни людей. Гігієна має здатність впливати на імунітет людини. Якщо умови гігієни в місці проживання систематично порушуватися, то здоров’я людини буде піддано впливу вірусів і з часом просто ослабне.

Натхнення: www.medpulse.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments